Krzysiek Borek02.12.2015
NuAns Neo prawie modułowy smartfon z Windows 10

Większość smartfonów działających na podstawie Windows 10 nie jest znanych ze swojego ekstrawaganckiego wzornictwa, więc byłem miło zaskoczony po ujrzeniu NuAns Neo. To pierwsza słuchawka z mobilnymi okienkami, pozwalająca użytkownikom dostosować swój wygląd.

Zbyt wiele w nim nie zmienimy, jedyne co podlega modyfikacji to dwuczęściowa tylna pokrywa. Możemy zmienić jedynie górę i dół spośród wielu dostępnych wariantów kolorystycznych i typów materiału. Dostępne są między innymi bambus i skóra syntetyczna, a co najważniejsze dodatkowe części znajdują się w pudełku razem z nim, a resztę należy dokupić osobno. Nie zapomniano również o dedykowanych etui, które również pozwolą na zmianę wyglądu słuchawki z Windows 10.

Zrzut ekranu 2015-12-02 o 14.51.52

NuaAns Neo to pierwszy smartfon z mobilnym systemem operacyjnym Microsoftu z układem scalonym Qualcomm Snapdragon 617 (8 rdzeni). Reszta specyfikacji nie prezentuje się nadzwyczajnie, ale mamy tutaj również 5 – calowy wyświetlacz 720p, 13MPix aparat główny i 5 z przodu. Procesor wspomagają 2GB pamięci operacyjnej, a na dane użytkownika przeznaczono 16GB z możliwości rozbudowy. Neo może poszczycić się pojemną baterią (3350mAh) i portem USB typu C.

Od wczoraj jest dostępny w przedsprzedaży w Japonii, a pojawi się dopiero w styczniu przyszłego roku. Pewnie jesteście zainteresowani ceną? Wynosi ona 1530 złotych (380$). Nie wygląda na to, żeby sprzęt był dostępny poza granicami kraju kwitnącej wiśni, zamierzacie go kupić?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek