Krzysiek Borek12.04.2017
Nvidia wydała sterowniki do swoich najnowszych układów graficznych dla macOS

Zeszłej nocy Nvidia wydała sterowniki dla swoich najnowszych układów graficznych, które zyskały kompatybilność z macOS. Sterowniki wspierają modele od GTX 1050 do Titan Xp.

Sterowniki będą przydatne tylko w momencie, gdy zamierzacie budować hackintosha, korzystacie z zewnętrznych układów graficznych lub starszego Maca Pro, w którym można samodzielnie wymienić GPU. Apple od dłuższego czasu korzysta z układów AMD, a nie nVidii, choć w przeszłości korzystali z GPU zielonych.

Pierwsza wzmianka o wydaniu sterowników dla macOS pojawiła się przy okazji wprowadzenia do sprzedaży karty graficznej Titan Xp. Zanim udostępniono najnowsze sterowniki, użytkownicy mogli korzystać wyłącznie z kart graficznych GTX 9.x.x.

Najnowsze sterowniki można pobrać stąd.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Danax

    A dlaczego nie korzystają z GPU nVidii? Bo nVidia oszukała Steva Jobsa świadomie i z premedytacją sprzedając felerne układy graficzne montowane w MacBookach Pro, które się szybko psuły i których nie dało się naprawić. Apple straciło miliony na program wymiany co dodatkowo nadszarpnęło ich opinię. AMD takiego wałka im nigdy nie wykręciło.

    • krzysiekb92

      Ciekawe, nie wiedziałem o tym, choć widziałem to o czym piszesz.