Krystian30.04.2014
Obudowa informująca o SMS i połączeniu

Dawno dawno temu, gdy nie było jeszcze smartfonów, wszyscy, no może przesadziłem, niektórzy zakładali sobie na komórki śmieszne świecące obudowy.

Zasada ich działania była prosta. Podczas gdy nasz telefon zaczynał dzwonić, obudowa zaczynała migać różnokolorowymi diodami. Wszytko odbywało się bez baterii, ponieważ energia była uzyskiwana z nadajnika telefonu, dzięki któremu komunikuje się on z siecią naszego operatora. Okazuje się, że teraz w erze smartfonów ludzie znowu czują potrzebę założenia migającego czegoś na swój telefon.

Wprawdzie tym razem jest to coś bardziej ambitnego niż migocząca biedronka, to jednak jak dla mnie średni to pomysł. Ale żeby nie było, na Kickstarter właśnie wylądował projekt obudowy do iPhone, która da nam znać podczas i sekundę przed połączeniem, że ktoś do nas dzwoni. Podobno jest w stanie wykryć również przychodzącego SMSa, co wydaje mi się średnio możliwe – ale kto to wie. Jako jedyny pożytek z tej obudowy widzę tylko w tym, że ktoś się chcę pochwalić ładnym białym świecącym jabłuszkiem świecącym na obudowie telefonu – w sumie to wystarczający argument do zakupu.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie projektu. Polecam!

Źródło: kickstarter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_