Krzysiek Borek06.07.2016
Obudowa iPhone 7 na kolejnym zdjęciu

Wczoraj portal techtastic.nl udostępnił zdjęcie złotego wariantu kolorystycznego iPhone’a 7 ukazującego kosmetyczne zmiany, jakie zaszły na tylnym panelu. Wygląda na to, że część pokrywa się z niedawnymi przeciekami, ale nie mam pewności czy jest prawdziwa.

Warto nadmienić, że wyżej wymieniony portal technologiczny zasłynął z rzetelnych informacji i zdjęć części poprzednich generacji smartfona Amerykanów, więc teoretycznie zdjęcie może być prawdziwe.

iphone-7-leaks

Od razu widać, że w oczy rzuca się większy aparat, którego pozycja została lekko poprawiona (teraz jest w skrajnym punkcie z lewej). Może to być dowód na wprowadzenie wielu zmian w aparacie regularnego wariantu, o którym wcześniej pojawiło się wiele informacji.

Wydaje mi się, że wygląd i pozycja aparatów może się różnić, ponieważ w kuluarach mówi się, że Apple w większym modelu zastosuje aparat z dwoma obiektywami. Optyczna stabilizacja obrazu prawdopodobnie nadal pozostanie elementem na wyłączność dla fabletu, a mniejszy może jej nie otrzymać.

Zapomniałbym o liniach antenowych, widać, że znajdują się teraz w skrajnych punktach górnej i dolnej części aluminiowej obudowy. Dzięki temu sprzęt zyska na estetyce, ponieważ ich obecne ulokowanie mi nie odpowiada. Warto wspomnieć, że i ta informacja potwierdza wcześniejsze doniesienia, więc wiemy już co nieco o nadchodzącym modelu.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek