Krzysiek Borek18.05.2016
Odmienione Apple Music dostrzeżone w najnowszej wersji tvOS

Od niedawna wiemy, że Apple szykuje wiele zmian w swojej usłudze strumieniowania muzyki, ale nie zobaczymy ich do momentu wprowadzenia wersji testowej iOS 10.

Na szczęście (przypadkowo) nowa funkcja była przez chwilę dostępna w tvOS 9.2.1, który ostatnio został udostępniony wszystkim użytkownikom Apple TV 4gen.

apple-music-apple-tv

Zakładka „Browse” była dostępna przez chwilę, a po powrocie do ekranu głównego aplikacji zniknęła. Poprawki w pasku nawigacji nie są związane z aktualizacją, ponieważ były widoczne wcześniej, a po wgraniu najnowszej wersji znikły. Poza tym połączono Bibliotekę i Listy odtwarzania w jedną sekcję „Biblioteka”, na iOS nadal pozostaną podzielone.

Connect również zniknie z głównego interfejsu i będzie dostępne pod „Dla Ciebie”, podobno sekcja Nowości ma skrywać najnowsze utwory i materiały wideo, udostępniane przez gwiazdy muzyki. W sumie obecna wersja zawiera Dla Ciebie, Nowe, Radio, Moja muzyka, Listy odtwarzania i Szukaj, a nowa ma Bibliotekę, Dla Ciebie, Szukaj i Radio.

Podobnie jest z Apple Music, będącym częścią iTunes 12.4. Zmiany nie są widoczne u wszystkich użytkowników, ale widać, że w Cupertino nad tym pracują.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek