Krystian03.01.2014
Odnowione iPady od Apple

Święta i nowy rok już za nami, dużo kasy na to poszło i nie każdy będzie miał na zakup zupełnie nowego urządzenia. Co zrobić jeżeli jednak musimy koniecznie coś sobie kupić od Apple?

I na to jest rozwiązanie, trzeba zajrzeć na stronę Apple Store na której znajdziemy odnowione produkty.

Aktualnie są tam dostępne iPad 4 oraz iPad mini pierwszej generacji. Na czym polega produkt odnowiony? Jest to sprzęt, który został zwrócony do Apple po zakupie online, lub naprawiony po awarii. Urządzenia te posiadają standardową gwarancję, oraz są wolne od wad czy uszkodzeń.

Zrzut ekranu 2014-01-03 o 18.11.46

Jeżeli brakuje wam te kilkaset złotych do nowego – śmiało możecie inwestować w odnowionego. Urządzenia te nie są w żaden sposób gorsze od nowych. Wszystkie są sprawdzane przed dopuszczeniem do sprzedaży i doprowadzane do stanu „jak nowe”. Do tego, w razie awarii przysługuje nam pełna gwarancja producenta, nie musimy się obawiać, że po miesiącu zostaniemy z cegłą zamiast wymarzonego iPad.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
 • ra777_ra

  Liczyłam, że troche więcej info tu znajde, niz to co wiedziałam przed przeczytaniem, czyli ze refurbished dział istnieje. Przydałoby się co Ty sadzisz o takim sprzecie, o kupowaniu tego sprzetu i w ogole może dokopałes sie i poznales opinie uzytkownikich takowego produktu itp. no nic tresciwego tutaj!

  • Dopisałem kila słów – sprzęt jest praktycznie jak nowy, nie ma wad, uszkodzeń, ma za to gwarancję i wszytko co potrzeba do działania. O ile się orientuję, sprzedają go w innych opakowaniach tylko. Z całą pewnością polecam zakup, nie jest to towar wybrakowany, a zdecydowanie tańszy i z pewnego źródła.

   • ra777_ra

    Uginam się pod nawałem informacji ;) XO

 • Michał Maliński

  Aktualnie w MM i EuroRTV iPad mini 32GB jest za 1399zł