Krzysiek Borek31.03.2017
Odświeżony Xiaomi Mi Notebook Air 12,5″ dostępny

Xiaomi zapowiedziało wczoraj i dziś udostępniło odświeżoną wersję ich 12,5 – calowego laptopa Mi Notebook Air. Pierwotnie sprzęt zadebiutował w zeszłym roku obok 13,3 – calowego modelu i różnił się od niego mocą obliczeniową. W końcu pierwszy korzysta z procesora Core M3, a drugi z i5.

„Aktualizacja”, o ile można tak nazwać kolejną wersję Mi Notebook Air 12,5” dotyczy jedynie wymiany procesora na siódmą generację Core M3, która może pochwalić się wyższą (o 12%) wydajnością w porównaniu do obecnie stosowanego procesora. Ponadto pamięć dysku SSD urośnie ze 128GB do 256GB, a możliwość dołożenia kolejnego dysku SSD pozostanie bez zmian.

Oprócz wyżej wymienionych zmian nie powinniśmy się spodziewać wielu nowości, a reszta specyfikacji nie powinna się zmienić. Obudowa jest cienka (12,9 mm grubości) i lekka (1,07kg wagi), a procesor wspomagają 4GB RAM-u. Według producenta Mi Notebook Air 12,5” zapewnia prawie 12 godzin pracy z dala od ładowarki, która zawiera wsparcie dla szybkiego ładowania.

Od jutra można składa zamówienia na nowy model za pośrednictwem strony Mi.com. Obecnie nie znamy ceny odświeżonego modelu, ale może być wyższa od obecnie sprzedawanego, który kosztuje 510$ (2005 zł bez podatku).

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek