Krzysiek Borek04.10.2015
Office 2016 nie jest kompatybilny z OS X El Capitan

Pomimo że na co dzień korzystam z Chromebooka powoli zaczynam się zastanawiać nad zakupem jednego z modeli MacBooków, ponieważ interesuje mnie system operacyjny Apple.

Obecnie dostępny jest El Capitan, którego pewnie większość z was miała wcześniej, dzięki prowadzonym przez Apple beta testom.

office-2016-mac-13

Okazuje się, że najnowsza wersja pakietu biurowego Microsoftu (Office 2016) nie współpracuje z El Capitan (według 114 osób z oficjalnego forum). Microsoft zdecydował się na odpowiedź i okazuje się, że wystarczy prosta aktualizacja całego pakietu, która doda kompatybilność z najnowszą wersją systemu operacyjnego OS X. Poza tym niektóre problemy nie chcą opuścić użytkowników, większość raportów pochodzi od osób, korzystających z Outlooka.

office-2016-mac-14

Obecnie ciężko powiedzieć, kiedy pojawi się aktualizacja, ponieważ producent nie podał tego w swojej odpowiedzi. Jedyne, co pozostaje wszystkim użytkownikom Office’a to cierpliwe oczekiwanie na rozwiązanie wszelkich problemów z pakietem.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • msadow

  O jakiej „niekompatybilności” piszecie? Ja mam zarówno El Capitan’a jak i Office’a 2016 i u mnie wszystko doskonale działa.

  • krzysiekb92

   Na oficjalnym forum piszą, że zaraz po uruchomieniu program staje i koniec imprezy.

 • antichrist

  jeśli ktoś używa MetaTrader 4 Admiral Markets na El Capitan nie pójdzie
  poza tym jest iWork, więc po co Office? bo można, ale nie trzeba :)