Krzysiek Borek20.07.2015
OnePlus 2 i wiele tylnych paneli do wyboru

Pozostało 6 dni do prezentacji OnePlus 2, który już teraz został nazwany „zabójcą flagowców 2015″. Razem ze smartfonem OnePlus po raz kolejny zadebiutują tylne, wymienne obudowy w wielu interesujących wariantach.

Nadchodzący smartfon będzie działał na podstawie 64 – bitowego Snapdragona 810, a za łączność z komputerem będzie odpowiedzialne USB typu C (USB 3.1). Wszystkie nowinki technologiczne, które znajdą się w sprzęcie to nie wszystko, w końcu trzeba wyróżnić się z tłumu. Z powrotem ujrzymy wymienne plecki, wykonane z różnych materiałów takich, jak jeans, bambus,nylon i wiele innych. Pierwowzór również miał do dyspozycji takie plecki, choć dostępne były tylko bambusowe przez krótki okres.oneplus2_stylecover

Na oficjalnym forum producenta pojawiła się ankieta, mające na celu wyłonienie materiału, z którego zostanie wykonany tylny panel OnePlus 2. Możliwości do wyboru mamy wiele, są to między innymi: skóra, jeans, bambus, nylon,palisander, kwarc, masa perłowa i ceramiczny panel tylny. Obecnie w ankiecie wygrywa palisander, a zaraz, zanim jest bambus.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek