Krystian24.04.2014
OnePlus One wreszcie oficjalnie zaprezentowany!

Android jak to Android, nowe telefony z tym systemem na pokładzie wyrastają jak grzyby po deszczu.

Dopiero co mieliśmy okazję prezentować Samsunga Galaxy s5, który to ciągle jest w naszej redakcji, czy trochę nowości o HTC One M8, a tu już mamy coś nowego! Tym razem nie jest to tak znana firma jak Samsung czy HTC, mimo to na premierę czekała spora ilość ludzi. Kim jest więc nasz bohater?

Producent to OnePlus, a model to One. Wszytko tworzy więc ładnie brzmiącą nazwę z całkiem niezłym sprzętem w środku. Sprzęt, który oferuje producent jest prawie taki sam jak w S5 – 2,5GHz Snapdragon 801, 3GB RAM, 5,5″ LCD o rozdzielczości 1920×1080 dającej 400PPI, oraz aparat 13Mpx z matrycą od Sony i sześcioma soczewkami. Całość uzupełniona przez 16GB lub 64GB pamięci. Co ciekawe, kolor biały będzie dostępny tylko w modelu 16GB, a kolor czarny w 64GB modelu. Całe szczęście to nie Apple i ich ceny będą się niewiele różnić – 269€ za 16GB oraz 299€ za 64GB, taką różnicę w cenie aż miło jest dopłacić.

Jak widać więc dostajemy topowy sprzęt za cenę około 1/3 tańszą, biorąc pod uwagę sklepową Galaxy S5. Jedyny problem to wielkość oraz ciężar – zdecydowanie lepiej było by, gdyby firma zdecydowała się na 5″. Gdy tylko telefony pojawią się na rynku postaramy się je zdobyć i porównać dla Was z produktami konkurencji.

Więcej informacji o tym sprzęcie możecie obejrzeć na stronie OnePlus

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_