Michał21.04.2015
OpenCard – darmowa apka, dzięki której zaoszczędzisz do 50% w restauracjach!

Aplikacja OpenCard na urządzenia z system iOS to obowiązek dla każdej osoby, która chce korzystać, ze zniżek w restauracjach w całej Polsce.

Jej głównym zadaniem jest znajdowanie restauracji zrzeszonych w programie OpenCard, które położone są w pobliżu oraz wytyczanie najlepszej trasy.

Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania ze zniżek w poszczególnych restauracjach.

Screen

W nowej odsłonie aplikacji dodana została kluczowa funkcjonalność karty cyfrowej dzięki, której użytkownicy mogą przenieść kartę plastikową do swojego smartfona. Aplikacja umożliwia również wystawianie opinii na temat odwiedzonej restauracji oraz ocenianie lokalu pod względem obsługi, jedzenia, wystroju oraz stosunku jakości do ceny.

Dodatkowo udostępniono użytkownikom tworzenie listy ulubionych restauracji oraz monitorowanie oszczędności poczynionych dzięki korzystaniu z OpenCard.

screen1

Aby korzystać ze zniżek wystarczy zapisać się klikając w link poniżej i pobrać na telefon darmową aplikację z przewodnikiem po restauracjach oraz kartą OpenCard. W całej Polsce do programu przystąpiło już ponad 850 kulinarnych miejsc! Przed złożeniem zamówienia wystarczy pokazać na swoim telefonie aplikację z kartę OpenCard.

W jaki sposób korzystać z karty dowiecie się dokładnie z filmu.

UWAGA! Klikając na poniższy link

 TUTAJ 

otrzymacie dostęp do zniżek w 850 restauracjach w całej Polsce. Polecamy!

OpenCard
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • KaskaAgaska

    straszna kupa ta appka.

  • merc

    i jeszcze karta jest platna :(

  • Gosc

    Kupa i kilo mułu