Krzysiek Borek28.12.2015
Oppo A35 odwiedza TENAA

Nie miałem jeszcze do czynienia z przyszłoroczną serią A Samsunga, ale mam wrażenie, że przyszły rok będzie należał do tańszych konstrukcji, które nie będą bardzo odbiegać od sprzętu z najwyższej półki. Dowodem na to jest nie tylko seria A (2016), ale także prace Blu i Oppo nad sprzętem kosztującym zaledwie 100$.

Oppo A35 wygląda na konkurencję dla Moto G i Alcatela Idol 3 4,7. Nadchodzący model wyposażono w 5 – calowy wyświetlacz 720p,a jego korpus wykonano z aluminium, dzięki temu przypomina on model R7s. Dzięki zaokrąglonym krawędziom, użytkownicy poprzednich smartfonów Oppo będą wiedzieli, z czym mają do czynienia.

Pod wyświetlaczem nie zabrakło przycisków pojemnościowych, a na dole tylnego panelu widnieje miejsce, w którym został umieszczony głośnik multimedialny. Lewy górny róg tej samej części został zagospodarowany na 13MPix aparat główny. Główna część obudowy wykonana jest z aluminium, ale jej górna i dolna część to tworzywo sztuczne. Specyfikację sprzętową dopełnia 8 rdzeniowy układ scalony o taktowaniu 1,5GHz, 2GB RAM, 16GB na dane użytkownika z możliwością rozbudowy o maksymalnie 128GB. Warto nadmienić, że sprzęt ma wsparcie dla DualSIM i wygląda na to, że działa na podstawie Androida 5.1.1 Lollipop, a nie 6.0 Marshmallow.

oppo-a35-lead-tenaa

Skoro A35 pojawił się w TENAA, to niedługo powinniśmy spodziewać się jego rynkowego debiutu, choć nie wiadomo, czy sprzęt wyjdzie poza granice państwa środka. Obecnie Oppo za pośrednictwem sklepu internetowego Oppo Style niektóre smartfony sprzedaje w Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę sukces Huawei w ciągu bieżącego roku, mam wrażenie, że coraz więcej producentów z Chin zacznie sprzedaż swoich produktów nie tylko w Stanach Zjednoczonych. W tym przypadku najważniejsza będzie przystępna cena, o którą nie powinniśmy się martwić, w końcu to wizytówka sprzętu mobilnego z Chin.

Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek