Krzysiek Borek13.05.2016
OPPO Find 9a dostrzeżony w AnTuTu

Podejrzewam, że fani OPPO czekają z niecierpliwością na sztandarowy model, Find 9, jednak do dziś nie wiedzieliśmy o nim żadnych konkretów.

OPPO x9007 pojawił się w bazie danych AnTuTu, więc możemy przyjrzeć się jego specyfikacji technicznej. Biorąc pod uwagę oznaczenie modelu, czas i parametry, widać, że to podstawowa wersja, a nie najmocniejsza.

oppo-find-9-low-version

Sprawne działanie zapewni 64 – bitowy Snapdragon 820, wspomagany przez 3GB pamięci operacyjnej, a na dane użytkownika zarezerwowano 32GB pamięci wewnętrznej (brak informacji o rozbudowie kartą microSD). Ekran powinien mieć rozdzielczość Full HD, ale nie znamy jego przekątnej, na szczęście wiemy, że aparat główny to 16MPix jednostka, a do wideo rozmów i wykonywania autoportretów posłuży 4MPix aparat nad wyświetlaczem.
Mam wrażenie, że to nie jedyny wariant Find 9, być może pojawią się modele z 4 lub 6GB RAM, wyświetlaczem 2K (1440p) i 64 lub 128GB na dane użytkownika. Dzięki temu zabiegowi Find 9 byłby godnym następcą swoich poprzedników.

OPPO-Find-9-silhoutte

Find 9 ma być pierwszym smartfonem z najnowszą wersją szybkiego ładowania (VOOC), które skróci czas ładowania do potrzebnego minimum (ładowanie baterii o poj. 2500mAh w 15 minut). Ponadto w tym modelu powinien pojawić się również czujnik poprawiający optyczną stabilizację obrazu. Obydwie technologie i części były pierwotnie zaprezentowane na tegorocznych targach MWC w Barcelonie.

Cena najnowszego modelu OPPO może wynieść nawet 600$, a jego debiut zaplanowano na przyszły miesiąc.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek