Krzysiek Borek07.03.2017
Oprogramowanie w wersji 4.50 pozwoli wyłączyć główną konsolę i nadać ten status innej

Od początku lutego korzystam z wersji testowej oprogramowania 4.50 dla PlayStation 4, ale nie zagłębiałem się we wszystkie nowości, oprócz tych, które opisałem w swoich pierwszych wrażeniach. Wygląda na to, że zmian jest więcej niż mi się wydawało.

Zanim przejdziemy do głównego tematu chcę przypomnieć, że już dziś Sony udostępni ostateczną wersję oprogramowania w wersji 4.50. Aktualizacja powinna pojawić się o 10 lub 12, ponadto aktualizacją objęto również PlayStation VR, ale nie znalazłem wykazu zmian.

Macie tylko 24 godziny po odłączeniu od konta głównej konsoli, aby dodać nową. Osobiście nie dzielę się z nikim swoimi cyfrowymi grami, więc warto również włączyć weryfikację dwuetapową. Instrukcję jej włączenia znajdziecie na oficjalnej stronie PlayStation.

W oprogramowaniu 4.07 wyżej wymieniona funkcja nie występuje, więc prawdopodobnie dodano ją dopiero w ostatniej wersji testowej 4.50.

Źródło: mp1st.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Brodaty

  18:00 a aktualizacji z 4.07 do 4.50 ani widu ani słychu.

  • krzysiekb92

   To była plotka, aktualizacja jest dostępna od dziś.

 • RadkoR

  Przecież od dawna (jeśli nie od początku) można było deaktywować zdalnie PS4 poprzez stronę http://www... Limit chyba raz na pół roku czy 3 miesiące.

  • krzysiekb92

   Przez stronę… Teraz można bezpośrednio na konsoli.

   • RadkoR

    We wcześniejszej wersji tego newsa było napisane, że poprzez stronę www Sony…