Krzysiek Borek18.07.2017
Oprogramowanie w wersji 4.72 dostępne dla PlayStation 4

Przed powrotem do Wielkiej Brytanii stwierdziłem, że pogram jeszcze ze znajomymi na konsoli. Po jej uruchomieniu okazało się, że pobiera się aktualizacja oprogramowania w wersji 4.72.

Najnowsza wersja nie wprowadza wielu nowości i poprawia jedynie działanie systemu operacyjnego. Ponadto oprogramowanie w wersji 4.72 jest potrzebne do korzystania z usług sieciowych Sony. Bez najnowszej wersji oprogramowania nie będziecie w stanie ich wykorzystać.

Poza tym, to kolejna aktualizacja naprawiająca działanie Final Fantasy XIV, co wynika z oficjalnego sprawozdania wydawcy.

Regarding the issue where if the FINAL FANTASY XIV application is started up after the PlayStation®4 did not shut down properly (such as after a power outage), a version update of over 20GB in size occurs, Sony Interactive Entertainment has released a PlayStation®4 system update on Jul. 11, 2017.

We ask that PlayStation®4 users update their PlayStation®4 system software to the latest version.

Sony zazwyczaj nie chwali się zmianami związanymi z zabezpieczeniami w oficjalnej liście zmian. Jednak mam wrażenie, że 4.72 blokuje również luki znalezione w starszych wersjach oprogramowania konsoli Sony.

Źródło: Własne (PlayStation 4)
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek