Wacław Niezgoda09.06.2015
OS X 10.11 El Capitan – nowości na filmie

Wczorajsza premiera skupiła się głównie wokół systemu iOS oraz watchOS, ponieważ to ich aktualizacja wprowadzą nowe funkcje i usprawnia już obecne.

System OS X doczekał się niestety tylko kilku poprawek, usprawnień. Skupiono się jednak nad mocą i wydajnością komputerów Mac.

Na poniższym filmie zobaczycie nowy system OS X El Capitan i działanie nowego spotlight, zarządzanie oknami oraz wirtualnymi pulpitami. Miłego oglądania.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS
 • TokioMojaMilosc

  to będzie genialne! Już nie mogę się doczekać! ;) dziękuje za info.
  http://www.tokiomojamilosc.pl

  • Jacek B.

   A co w tym genialnego ? Wolalbym zeby dopiescili Yosemite i dodali te ficzersy w np. 10.10.5 choc wcale nie sa dla mnie koniecznoscia… Kilka/nascie usprawnien i nastepna wersja systemu.
   Nie rozumiem tej polityki. W zeszlym roku „podniecalem” sie Yosemite od pierwszej dev bety az po final, w tym sobie odpuszcze i poczekam na rozwoj sytuacji.
   To tylko moja opinia, byc moze faktycznie wydajnosc bedzie wiecej niz zadowalajaca i odszczekam swoje slowa.

 • Waldemar Sinicki

  Niewiele z tych rewelacyjnych nowości używam, więc według mnie nie jest to żaden wielki postęp. I tak uważam że najlepszym systemem był Mavericks

 • onlinemaster

  cieszy że system wreszcie zadba o poprawne uprawnienia do swoich własnych plików, koniec z używaniem funkcji „Napraw uprawnienia plików”, safari znów dostanie przypinanie kart na wzór firefoxa

 • Piotr Wielki

  Jeszcze jedna NOWOŚĆ. Narzędzie dyskowe. Sporo zmian ale na minus. Stał się bardziej prosty i mniej funkcyjny.