Michał24.11.2014
Ostatnie szkolenia z 80% dofinansowaniem – ucz się z Akademią EITCA

Czas to pieniądz, a umiejętne zarządzanie czasem to sztuka. Nie każdy jednak potrafi pogodzić wszystkie aspekty swojego życia w optymalny i wygodny sposób tak, by efektywnie pracować i dobrze wypoczywać.

Gdy na wszystko brakuje czasu, niejednokroć omijają nas w życiu wartościowe okazje. Ile razy zdarzyło się Wam zrezygnować z przydatnego szkolenia tylko dlatego, że odbywało się w innym mieście lub w niedogodnych dla Was godzinach? Zapewne nieraz. Na szczęście jest Internet i e-learning, który przebojem wkracza na rynek edukacji. Tak więc dla tych, którzy wyciskają z każdej minuty ile się da, i dla tych, którzy spokojnie kontemplują życie mamy rozwiązanie szkoleniowe na miarę XXI wieku – zdalne szkolenia IT z europejskim certyfikatem!

ostatnie-miejsca_4kier

Akademia EITCA to lider na rynku zdalnych szkoleń informatycznych. Posiada w swojej ofercie multimedialne, certyfikowane szkolenia realizowane przez Internet w całości w języku polskim. Obecnie dostępne są to 4 kierunki prowadzone w całości w trybie online: Grafika Komputerowa, Kluczowe Kompetencje Informatyczne, Bezpieczeństwo Informatyczne i Informatyka Biznesowa.

Szkolenia te stanowią międzynarodowy standard kompetencyjny certyfikowany w Brukseli przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej (EITCI). Ich rozległy program pozwala zdobyć cenione na rynku kompetencje z dziedziny IT. To nauka nie tylko dla profesjonalnych informatyków i osób wiążących swoją karierę z nowoczesnym biznesem, ale również dla pracowników firm i pasjonatów, chcących wygodnie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Zdobyte w trakcie szkoleń umiejętności potwierdzają wydawane przez Akademię międzynarodowe certyfikaty EITCA.

pasek_1

EITCA/CG Grafika Komputerowa

Akademia EITCA/CG Grafika Komputerowa prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 10 przedmiotów. Obejmuje łącznie 150 godzin zawartości programowej (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki oraz konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje m.in. zaawansowane wykorzystanie narzędzi obróbki grafiki rastrowej i wektorowej, animacji i projektowania (w tym Adobe Photoshop, Illustrator, Flash, Google SketchUp, AutoCAD, Dreamweaver i wiele innych). Skierowane jest zarówno do osób niemających przygotowania w dziedzinie grafiki komputerowej, jak i dla profesjonalistów, chcących rozszerzyć i formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem grafika komputerowego EITCA/CG.

Program szkolenia EITCA/CG:

01. EITC/CG/APS: Tworzenie i obróbka obrazów z Adobe Photoshop – 15h
02. EITC/CG/AI1: Grafika wektorowa z Adobe Illustrator – 15h
03. EITC/CG/AIDF: Skład poligraficzny z Adobe InDesign – 15h
04. EITC/CG/AF: Tworzenie animacji i grafiki interaktywnej z Adobe Flash – 15h
05. EITC/CG/VICG: Identyfikacja wizualna w grafice komputerowej – 15h
06. EITC/CG/CAG: Artystyczne aspekty grafiki – 15h
07. EITC/CG/AD: Projektowanie witryn sieci Web z Adobe Dreamweaver – 15h
08. EITC/CG/AI2: Projektowanie i tworzenie identyfikacji wizualnej z Adobe Illustrator – 15h
09. EITC/CG/ACSU: Wizualizacja i grafika 3D z AutoCad oraz SketchUp – 15h
10. EITC/CG/TFCG: Teoretyczne aspekty grafiki komputerowej – 15h

Sprawdź szczegóły Akademii EITCA/CG i zarezerwuj miejsce na 7 dni!

pasek_2

EITCA/IS Bezpieczeństwo IT

Akademia EITCA/IS Bezpieczeństwo Informatyczne prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Szkolenie obejmuje łącznie 180 godzin zajęć (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki i konsultacje z kadrą akademicką.

Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje zagadnienia szeroko pojętego bezpieczeństwa informacji przetwarzanych w systemach elektronicznych (w tym w szczególności istniejących zagrożeń), stosowanych metod kryptograficznych, teorii podstaw bezpieczeństwa informacji, metod zarządzania bezpieczeństwem informacji, aspektów formalno-prawnych, jak również szczegółowych zagadnień technicznych oraz technologii w dziedzinie zabezpieczeń sieci komputerowych i bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Program EITCA/IS przeznaczony jest dla pracowników dowolnych branż gospodarki, których praca związana jest z przetwarzaniem danych w ramach systemów informatycznych, jak również do specjalistów branży IT, oraz wszystkich osób zainteresowanych niezwykle ciekawym i rozwojowym zagadnieniem bezpieczeństwa informacji, chcących nabyć lub poszerzyć swoje kompetencje w tym zakresie.

Program szkolenia EITCA/IS:

01. EITC/IS/CF: Podstawy kryptografii – 15h
02. EITC/IS/EEIS: Bezpieczeństwo informatyczne e-Gospodarki – 15h
03. EITC/IS/SMMOS: Administracja i zarządzanie bezpieczeństwem w systemach Microsoft – 15h
04. EITC/IS/OS: Bezpieczeństwo systemów operacyjnych – 15h
05. EITC/CN/SCN1: Bezpieczne sieci komputerowe 1 – 15h
06. EITC/CN/SCN2: Bezpieczne sieci komputerowe 2 – 15h
07. EITC/IS/ACNS: Zaawansowane bezpieczeństwo sieci informatycznych – 15h
08. EITC/IS/QCF: Kryptografia kwantowa – 15h
09. EITC/IS/FAIS: Formalne aspekty bezpieczeństwa informacji – 15h
10. EITC/IS/IST: Teoria bezpieczeństwa informatycznego – 15h
11. EITC/QI/QIF: Informatyka kwantowa w kontekście bezpieczeństwa – 15h
12. EITC/FC/CCT: Złożoność obliczeniowa jako podstawa bezpieczeństwa informacji – 15h

Sprawdź szczegóły Akademii EITCA/IS i zarezerwuj miejsce na 7 dni!

pasek_3

EITCA/KC Kluczowe Kompetencje IT

Akademia EITCA/KC Kluczowe Kompetencje Informatyczne prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Obejmuje łącznie 180 godzin zawartości programowej (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki oraz konsultacje z kadrą akademicką. Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje m. in. wykorzystanie narzędzi internetowych, biurowych, organizacyjno-administracyjnych, graficznych, reklamy internetowej, zagadnień telepracy, projektowania i tworzenia stron internetowych i inne. Skierowane jest zarówno do osób niemających przygotowania informatycznego, jak i dla bardziej zaawansowanych osób, chcących rozszerzyć i formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje informatyczne międzynarodowym certyfikatem EITCA/KC.

Program szkolenia EITCA/KC:

01. EITC/BI/MSO10: Pakiet biurowy Microsoft Office – 15h
02. EITC/BI/BAS: Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji – 15h
03. EITC/INT/ITAF: Wykorzystanie technologii internetowych – 15h
04. EITC/CG/APS: Tworzenie i obróbka obrazów z Adobe Photoshop – 15h
05. EITC/INT/JOOM: Projektowanie stron internetowych – 15h
06. EITC/SE/CPF: Podstawy programowania – 15h
07. EITC/DB/DDEF: Bazy danych i inżynieria danych – 15h
08. EITC/CN/CNF: Technologie sieciowe – 15h
09. EITC/BI/TF: Systemy telepracy – 15h
10. EITC/BI/CAPMF: Zarządzanie projektami – 15h
11. EITC/BI/GADW: Reklama internetowa i rynek elektroniczny – 15h
12. EITC/IS/ISCF: Technologie bezpieczeństwa informatycznego – 15h

Sprawdź szczegóły Akademii EITCA/KC i zarezerwuj miejsce na 7 dni!

pasek_4

EITCA/BI Informatyka Biznesowa

Akademia EITCA/BI Informatyka Biznesowa prowadzona jest w języku polskim w trybie e-learningowym w ramach 12 przedmiotów. Szkolenie obejmuje łącznie 180 godzin zajęć (ćwiczeń, wykładów oraz e-laboratoriów). Umożliwia elastyczną organizację nauki i konsultacje z kadrą akademicką.

Szkolenie (na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych) obejmuje zastosowania informatyki w biznesie elektronicznym (e-biznesie) oraz w administracji, korzystanie z baz danych, podstawy grafiki komputerowej i wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych. Skierowane jest zarówno do pracowników na stanowiskach biurowo-administracyjnych, marketingowych, biznesowych i kierowniczych, do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i specjalistów, chcących rozszerzyć lub formalnie potwierdzić swoje kwalifikacje międzynarodowym certyfikatem EITCA/BI.

Program szkolenia EITCA/BI:

01. EITC/BI/ITIM: eZarządzanie – 15h
02. EITC/BI/BAS: Wykorzystanie informatyki w przedsiębiorstwie/administracji – 15h
03. EITC/BI/GADW: Reklama internetowa i rynek elektroniczny – 15h
04. EITC/SE/CPF: Podstawy programowania – 15h
05. EITC/BI/SDBAMS: Wykorzystanie arkuszy kalkulacyjnych i baz danych w biznesie – 15h
06. EITC/DB/DDEF: Bazy danych i inżynieria danych – 15h
07. EITC/IS/EEIS: Bezpieczeństwo informatyczne e-Gospodarki – 15h
08. EITC/INT/IT1: Technologie internetowe, wytwarzanie serwisów WWW – 15h
09. EITC/INT/IT2: Technologie internetowe, wytwarzanie serwisów WWW 2 – 15h
10. EITC/CG/AD: Projektowanie witryn sieci Web z Adobe Dreamweaver – 15h
11. EITC/CG/VICG: Identyfikacja wizualna w grafice komputerowej – 15h
12. EITC/TT/MSF: Systemy mobilne – 15h
13. EITC/AI/AIF: Sztuczna inteligencja – 15h

Sprawdź szczegóły Akademii EITCA/BI i zarezerwuj miejsce na 7 dni!

Uczestnik szkoleń Akademii EITCA zyskuje:

01. Formalne potwierdzenie nabytych zawodowych kompetencji informatycznych w formie międzynarodowego certyfikatu wydanego przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli (European Information Technologies Certification Institute) wraz z suplementem w języku angielskim i odpisami w języku polskim lub innych urzędowych językach UE, jak również polskojęzycznego dyplomu ukończenia krajowej edycji Akademii EITCA wystawianego przez krajowe konsorcjum realizujące i akredytowanego przez MEN i Kuratorium Oświaty.

02. Istotny wzrost konkurencyjności na krajowym i międzynarodowym rynku pracy w praktycznie każdej branży gospodarki nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego poprzez nabycie lub zasadnicze podniesienie kwalifikacji w dziedzinie IT i ich formalne potwierdzenie w międzynarodowym standardzie.

03. Profesjonalna, teoretyczna i praktyczna wiedza oraz umiejętności w dziedzinie, którą obejmuje Akademia EITCA na poziomie merytorycznym studiów podyplomowych wdrażanych w krajowej edycji międzynarodowego programu certyfikacji informatycznej Akademii EITCA.

04. Kompleksowe przeszkolenie w wymiarze odpowiadającym od 150 do 180 godzin zajęć stacjonarnych tj. wymiar godzinowy 2-semestralnych studiów podyplomowych), co stanowi wielokrotność objętości programowej standardowych, dostępnych na rynku kursów i szkoleń informatycznych.

05. Dostęp do indywidualnych konsultacji z akademicką kadrą dydaktyczną (obejmującą także ekspertów przemysłowych) przez cały okres trwania nauki.

06. W przypadku wyrażenia takiej woli przez uczestnika programu, umieszczenie go jako certyfikowanego specjalisty w zakresie odpowiedniej specjalizacji zgodnej z profilem ukończonego programu Akademii EITCA (lub EITC) w Europejskiej Bazie Specjalistów Technologii Informatycznych ITPD, udostępnianej pracodawcom na terenie kraju i Unii Europejskiej.

Informacje na temat certyfikacji: eitca.pl/certyfikacja

80% dofinansowanie kosztów szkoleń:

obrazek

Aby skorzystać z opłat obniżonych o 80% dzięki wsparciu unijnemu, należy zarejestrować się w portalu Akademii EITCA, podając przy rejestracji ww. elektroniczny kod dofinansowania (tylko w okresie jego ważności, pod warunkiem dostępności miejsc dofinansowanych, których jest ograniczona liczba).

Źródło: etica.pl
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz