Michał14.08.2017
Oto iPhone 8 w zupełnie nowym kolorze Blush Gold

W tym roku oprócz iPhone’a 8 w kolorze czarnym i srebrnym, Apple ma zaprezentować światu także iPhone’a w zupełnie nowym kolorze „Blush Gold”. Poniżej możecie zobaczyć jak on wygląda.

Kilka godzin temu na Weibo oraz na Twitterze Bejamina Geskina pojawiły się grafiki przedstawiające nam nowego iPhone’a 8 w kolorze Blush Gold. Oto on!

Nowy „miedziany” iPhone ma być dostępny tylko w wersji 64GB i 128GB. Jest to dość dziwna informacja, bo jak wiemy iPhone w kolorze Jet Black zadebiutował w wersjach 128GB i 256GB.

Źródło: twitter.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Dorian

  Bardzo podoba mi sie kolor miedziany jest
  Naprawde super ale nie ten odcien!!! A co do apple to troche zaczynaja juz wydziwiac z kolorami . Czerwony… rozowy ?? Chyba dlatego ze ceo apple jest homoseksualista. Jobs by nie wprowadził takich kolorów

  • elliott

   Zawsze wszyscy wiedzą co JOBS by wprowadził a co nie. Kocham takie komentarze. To że Tobie się nie podoba np. różowy iPhone to Twoja sprawa mojej żonie i córce bardzo się podoba i takie mają. Gdyby się coś nie sprzedawało to by się tego nie produkowało.

   • Dorian

    A twoja zona i corka nie chce czasami iphona w kryształy swarovskiego? Zmiłuj sie!! Albo to telefon jest dla ludzi powaznych i tak jak zakładano premium albo dla dzieci zabawka! Mając na uwadze w imessage ze doszły buziaczki serduszka złamane serduszka! Firma ma tendencje do poszerzania swojego asortymentu co juz znamy z czasów niemal bankructwa , po czym Jobs objął dowodzenie i wyrzucił co zbędne!

    • elliott

     To nie jest poszerzanie asortymentu. Zobacz co wyrzucił Jobs. Na świecie jest sporo ludzi i nie każdemu podoba się biały czy czarny iPhone. Ludzie lubią mieć wybór. Mi się nie podoba złoty mam onyx. A dwa to ze się coś Tobie nie podoba nie znaczy że jest złe. Twoje wypowiedzi w większości przypadków są dość dziwne. Skoro masz tak sporą wiedzę w dziedzinie marketingu apple to co Ty tu robisz na tym portalu? Nie było miejsca w zarządzie apple?

    • elliott

     Swoją droga nie masz reklamowanego iPhone jako telefon dla ludzi poważnych? Tworzysz nowa ideologie? IPhone to telefon premium tak samo dla dorosłych i dla dzieci. Nic tego nie zmieni nawet Twoje widzimisie. Dodam że to najlepszy telefon dla dzieci jaki jest dostępny na rynku. I to coś złego? Obniża to wartość iPhone? Właśnie odwrotnie! To telefon dla wszystkich grup wiekowych. Mają go moje dzieci, moja żona, ja dziadkowie! I to jest w tym najlepsze! To dobry telefon i świetna zabawka!