Krzysiek Borek11.10.2015
Overcast za darmo w App Store

Osobiście nie słucham podcastów, bo nie widzę w tym sensu, a systemowa aplikacja świeci pustkami. Podobno Overcast to najlepsza aplikacja do słuchania tego typu publikacji i obecnie można pobrać ją zupełnie za darmo, choć znalazły się w niej mikrotransakcje.

Aplikacja cechuje się schludnym interfejsem i łatwością obsługi, wcześniej kosztowała 5$, choć Marco Arment podczas wydania Overcast 2 stwierdził, że aplikacja będzie zupełnie darmowa. Dla twórcy najważniejszy jest odbiorca, więc teraz wszystkie funkcje są dostępne bez żadnych opłat, w końcu zależy mu na tym, żeby wszyscy mieli do nich dostęp. Nadal możecie wesprzeć programistę 1$, choć nie jest to obowiązkowe.

overcast-ipad

Najnowsza wersja nie tylko zawiera wszystkie funkcje, ale zadbano również o wsparcie dla 3D Touch, jeżeli jesteście posiadaczami iPhone‚a 6s lub 6s Plus. Od teraz możecie strumieniować publikacje, zamiast pobierać je na urządzenie w tym samym celu. Overcast 2 rzeczywiście jest wart waszej uwagi, nawet jeżeli wcześniej odstraszała was cena lub w ogóle nie korzystaliście z aplikacji. W końcu możecie sprawdzić, czy aplikacja rzeczywiście jest taka dobra, jak mówią i to wszystko za darmo.

Overcast
Cena: Gratis
/ Pobierz
Źródło: engadget.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek