Tomasz Kulesa11.02.2014
Paczka programów z Parallels Desktop 9 na czele!

Jeżeli musicie korzystać z Windowsa na OS X to najlepszym dostępnym programem pozwalającym na uruchomienie go w maszynie wirtualnej jest zdecydowanie Parallels Desktop 9. Dzisiaj macie możliwość kupienia aktualizacji programu do jego 9 wersji i otrzymania zupełnie za darmo bardzo fajnych tytułów.

1Password 4

Aplikacja do przechowywania haseł na iOS oraz OS X. Najlepszy tego typu program zabezpieczający nasze hasła.

Fantastical

Alternatywny kalendarz z którego ja sam osobiście korzystam i jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem. Polecam

Clean My Mac 2

Najlepszy program w swoim rodzaju do oczyszczania naszego Maca ze zbędnych plików, duplikatów zdjęć w iPhoto i tym podobnych rzeczy.

Zrzut-ekranu-2014-02-11-o-13.13.16

Oprócz tych wyżej wymienionych programów, które moim zdaniem są bardzo interesującymi kąskami do nabycia w tej paczce otrzymujemy dodatkowo: Kaspersky for Mac, MacHide oraz 6 miesięczną subskrypcję na Parallels Access.

Za całą paczkę programów trzeba zapłacić 223,33 zł. Kwota jest o tyle mała, że kupując osobno tylko programy 1Password i Clean My Mac 2 zapłacilibyśmy w granicach 370 zł.

Trzeba przyznać, że Twórcy programu Parallels skutecznie zachęcają nas do aktualizacji swojego programu. Nawet jeżeli nie posiadacie Parallels to opłaca się zakupić ten update tylko i wyłącznie dla programów, które otrzymujemy zupełnie za darmo.  Aby zakupić w/w paczkę wystarczy kliknąć w ten link.

Gorąco polecam!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Redaktor | Podcaster OneCast | Pracownik TiO.pl
@thometomasz