Krzysiek Borek04.08.2016
Pangu 1.1 wydane

Dziś pojawiła się kolejna wersja narzędzia Pangu do wykonania Jailbreaka bezpośrednio na urządzeniu mobilnym Apple z kwalifikującą się do tego przedsięwzięcia wersją oprogramowania układowego (iOS od 9.2 do 9.3.3).

Cydia.1

Wersja oznaczona numerem 1.1 nie wprowadza wielu nowości, ale najważniejszą będzie nowy certyfikat, którego termin ważności nie trwa zaledwie tydzień. Nowy wystarczy do kwietnia przyszłego roku. Narzędzie pobierzecie z oficjalnej strony Pangu, choć może to chwilę potrwać.

Link do aplikacji mobilnej – tutaj.

Źródło: en.pangu.io
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Rafał Gruszka

  Już pare dni temu, nie dzisiaj bo ta wersja daje wsparcie dla iPada pro a wrzucałem jb już kilka dni temu. Czyli możliwe ze na iPadzie nie muszę cofać daty. Nie miałem okazji sprawdzić.

  • krzysiekb92

   1.1 dla Angielskiej wersji narzędzia. Nie wiem, korzystam z Chińskiej i nic nie muszę przestawiać. Chińska wersja korzysta z rocznego (zawzyczaj 8-9 miejscu) certyfikatu i dlatego nie musisz nic zmieniać.

   • Rafał Gruszka

    W sumie testowałem ponowny jb na 1.0 chińskiej wersji i bez cofania daty nie poszło ale akurat iPhone myśle jeszcze dzisiaj z resetować bo to sprzęt którym płace i loguje się do pieniążków wiec wole mieć org soft. Na iPadzie pro mam 1.1 i jeszcze nie miałem okazji sprawdzić ze powrót jb pójdzie bez kombinacji, pomyślałem ze na iPhone nie kopie to na iPadzie może być podobnie i pilnuje baterii jak lew hehe.