Krzysiek Borek10.12.2015
Pangu dysponuje działającym Jailbreak dla iOS 9.2?

Przedwczoraj Apple udostępniło długo wyczekiwaną aktualizację iOS do wersji 9.2, która zawiera wiele poprawek i eliminuje błędy poprzednich kompilacji.

Beta testy rozpoczęły się przed końcem października, więc wielu użytkowników liczyło, że TaiG lub Pangu w dniu wydania ostatecznej wersji oprogramowania wydadzą Jailbreak. Prawdopodobnie obydwie grupy czekały do momentu wydania wersji 9.2, ponieważ odblokowanie systemu 9.1 nie jest obecnie możliwe.

jailbreak-ios-9-2
Ostatnio w sieci pojawiło się sporo pogłosek o pracach Pangu nad Jailbreak od czasu udostępnienia iOS 9.2 beta 4, więc teoretycznie mogli przygotować odpowiednie narzędzie.

Grupa nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie, więc ciężko stwierdzić, czy to prawda. Nie pochwalili się nawet, czy udało im się cokolwiek zrobić w kwestii Jailbreak iOS 9.2, a jedyne co nam pozostaje to cierpliwe czekanie na najnowszą wersję narzędzia, które niedługo się pojawi, jeżeli jest już gotowe. Jest jeszcze jedna kwestia, obecnie nie wiemy, czy Apple załatało wszelkie nieścisłości w 9.2, które pozwalają na Jailbreak.

Poza tym nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał nas nabić w butelkę. W końcu nieznana grupa wydała zdalny Jailbreak dla iOS 9.1 i 9.2 beta (mówi się, że to właśnie Pangu, ale nikt tego nie potwierdzi). W momencie wydania ostatecznej wersji oprogramowania układowego wszystko nabiera sensu.

Jeżeli pojawią się dodatkowe informacje, na pewno was o nich poinformujemy, jedyne co nam pozostaje to cierpliwe czekanie na rozwój sytuacji.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek