Michał05.12.2017
Patchworks – etui z certyfikatem Military Grade dla Twojego iPhone X

zgsklep wraz z wprowadzeniem nowego iPhone’a X do sprzedaży, czyli nieco ponad miesiąc temu wprowadził do swojej oferty nową markę etui, które są odporne na uderzenia. Poznajcie Patchworks.

Etui Patchworks to solidne etui, które zabezpieczą Waszego iPhone’a przed upadkiem. Poniżej napiszemy Wam kilka zdań na ich temat.

01. Patchworks Lumina Ex

Pierwsze etui to Patchworks Lumina Ex dla iPhone X. Obudowa posiada oczywiście  certyfikat  Military Grade MIL-STD-810G co oznacza, że telefon umieszczony w tej obudowie może spaść z wysokości 2m do 5m i nic mu się nie stanie.

Etui posiada potrójną materiałową warstwę ochronną oraz wewnętrza poduszkę, która zapewnia dyspersję energii podczas uderzenia.

Etui bardzo dobrze przylega do telefonu. Nic nie lata nic się nie wygina. Obudowa posiada oczywiście wszystkie potrzebne otwory.

Co ciekawe etui wyposażone jest w specjalne otwory wentylacyjne, które zapobiegają powstaniu plam i wilgoci.

Testowane przez nas etui możecie zakupić w tym miejscu.

02. Patchworks Level ITG

Drugie etui to Patchworks Level ITG dla iPhone X. To etui co widzicie na zdjęciach posiada specjalną podwyższoną krawędź dzięki czemu nie ma opcji abyśmy zarysowali ekranu, gdy położymy iPhone’a ekranem ku dołowi.

To nie wszystko. Ta obudowa została specjalnie przygotowana do współpracy z magnetycznymi uchwytami samochodowymi.

Tył obudowy jest czerwony. Specjalna matowa powierzchnia sprawia, że na obudowa się nie palcuje, czyli nie widać na niej naszych odcisków palców.

Obudowa również posiada certyfikat  Military Grade MIL-STD-810G co oznacza, że telefon umieszczony w tej obudowie może spaść z wysokości 2m do 5m i nic mu się nie stanie.

Testowane przez nas etui możecie zakupić w tym miejscu.

03. Patchworks Lumina

Trzecie etui to Patchworks Lumina dla iPhone X. To etui jak widzicie na zdjęciach jest przezroczyste. Całość została wykonana z mocnego polycarbonatu i ostatnio wynalezionego nie żółknącego super przezroczystego TPU.

Kolejną sprawą jest specjalna zaślepka do portu Lightning. Zapobiega ona gromadzeniu się kurzu i brudu. To etui także posiada specjalnie podwyższoną krawędź  nie tylko z przodu, ale również z tyłu telefonu w celu ochrony kamery.

Ta obudowa również posiada certyfikat  Military Grade MIL-STD-810G co oznacza, że telefon umieszczony w tej obudowie może spaść nam na ziemie i nic mu się nie stanie.

Testowane przez nas etui możecie zakupić w tym miejscu.

04. Patchworks Level Silhouette

Czwarte i ostatnie etui to bummper Patchworks Level Silhouette dla iPhone X.

Patchworks Level Silhouette podobnie jak pierwsze opisywane przeze mnie etui posiada wewnętrza poduszkę, która zapewnia dyspersję energii podczas uderzenia o ziemię.

Etu wyposażone jest w duży otwór ładowania umożliwiający korzystanie z przewodów innych firm.

Myślę, że nie ma sensu więcej pisać na temat tej obudowy. Każdy z Was widzi jak świetnie wygląda na iPhone X. Jeśli zatem lubicie bummpery i zależy Wam na ochronie telefonu przed uderzeniem, to Patchworks Level Silhouette  będzie świetnym wyborem.

Testowane przez nas etui możecie zakupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz

Możliwość komentowania jest wyłączona.