Krystian04.10.2014
Piękne darmowe tapety na iPhone 6 i iPhone 6 Plus

Ekran zablokowany i początkowy w iPhone to elementy, które widzimy praktycznie co kilka minut. Muszą być więc piękne i idealnie dopracowane.

Żeby trochę sobie pomóc w wyszukiwaniu tej jedynej najlepszej tapety, która spędzi z nami kilka tygodni polecamy stronę everythingidevice.com na której znajdziecie kilkadziesiąt naprawdę bardzo ładnych i do tego zupełnie darmowych tapet na iPhone 6 i iPhone 6 Plus.

Tapety

Po skończeniu wykańczania Waszego iPhone nie zapomnijcie się podzielić wyglądem i używanymi aplikacjami do serii Pokaż Swój HomeScreen – na końcu tematu znajdziecie kontakt.

Źródło: everythingidevice.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 

@narkoman_
  • Proszę o poradę: jak kupić od ręki w Polsce(Poznaniu) iPhonea 6 plus 128GB. Jechać do Berlina,ale tam są zapisy i 4 tygodnie oczekiwania..Sprowadzić z USA lub Kanady,ale czy wtedy polska karta sim z LTE będzie działała?Czy w ogóle Plus ma karty sim do tego modelu iPhonea? Jaki rodzaj karty: nano czy micro?
    Czy powstał już „czarny” rynek,przepraszam inicjatywa społeczna sprowadzania i sprzedaży przez obrotnych rodaków. Bo nasze iSpoty i Cortlandy są w malinach.