Michał24.03.2016
Pierwsza recenzja iPhone SE już dostępna – zobacz wideo

Oficjalna premiera iPhone SE dopiero za tydzień, a w sieci już dziś pojawiła się jego pierwsza recenzja, której autorem jest iMore.

Na filmie poniżej możecie bardzo dokładnie zobaczyć jak wygląda, zachowuje się i jak działa nowy różowy iPhone SE. Wideo jak wspomniałem na początku zostało udostępnione przez użytkownika iMore. Miłego oglądania.

Na naszą recenzje będziecie musieli jeszcze troszkę poczekać. Napiszemy ją dla Was zapewne dopiero kilka dni po premierze iPhone SE w Polsce.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Bart

  eh – moja decyzja jest taka – wystawilem swojego iPhone 6 na sprzedaz – jak ktos kupi – to kupie iPhone SE – w miedzy czasie – czekam na iPhone 7 i co pokaze – jak nic ciekawego kupuje uzywanego iPhone SE

  • Waldemar Sinicki

   nie podoba mi sie ten SE taki kulfoniasty!!! Powrót do przeszłości !!!

   • Bart

    w dodatku ma czytnik linii papilarnych z iPhone 6 :/
    Potwierdzam ten powrot do przeszlosci – ale z „czwartej” strony – to kawal zdrowego aluminium – a z piatej strony – to Apple pokazalo iz mozna zastosowac lepszy stop w 6S

    Eh – ja tam jak pisalem – zostawiam ta decyzje szczesciu/przypadkowi :)

    • Andrzej

     Ma czytnik linii papilarnych z iPhone 5s!!! Pierwszej generacji. Sprawdź dobrze specyfikację.

     • Waldemar Sinicki

      No to porażka! Czytnik linii papilarnych z 5S to jakieś nieporozumienie, nawet z 6 jest do niczego. Dopiero w 6S poprawili i fajnie się go używa!!!

 • egzystencjalism

  jaki powrót do przeszłości? Mam służbowego iphone’a 6, ale sobie na matrixmedia kupiłem se, bo raz, że kosztuje mniej niż 6, a ma tą samą funkcjonalność, poza tym cztery cale są naprawdę przyjemne.