Krzysiek Borek11.06.2014
Pierwsze informacje o Samsung Galaxy Note 4

Niedawno na rynku zadebiutował Galaxy S5, jednakże to nie koniec flagowych produktów ze stajni Samsunga. Kolejnym urządzeniem ma być Galaxy Note 4, w sieci pojawił się przeciek dotyczący specyfikacji urządzenia.

Dzięki przeciekowi będziemy wiedzieć,czego można się spodziewać po nowym urządzeniu mobilnym Samsunga. Według SamMobile pojawią się dwa różne modele na dany rynek, jeden z modeli będzie posiadal SoC Qualcomma, czyli Snapdragona 805, natomiast drugi będzie korzystał z autorskiego SoC Samsunga, jakim jest Exynos.

Nazwa kodowa nowego SoC Exynos to „HelsinkiPro”, Note 4 na pewno będzie posiadał wyświetlacz QuadHD, ale nie wiemy nic o rozmiarze przekątnej, choć można się domyśleć, że będzie to coś z przedziału 5.7″,a 6″. Oczywiście, jeżeli chodzi o wyświetlacz będzie to osławiony AMOLED Samsunga.

Phablet koreańczyków będzie posiadał głowny aparat o rozdzielczości 16MPx z optyczną stabilzacją obrazu, który dostarczy Sony. Z przodu będzie 2MPx kamerka znana z obecnego flagowca Samsunga, Galaxy S5. Samsung postanowi dodać czujnik UV, co pozwoli na lepszą adaptację jasności wyświetlacza, w wyniku czego będzie lepiej czytelny w świetle słonecznym.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • Ambasador marki Samsung

    Samsung Galaxy Note 4 (2014) idealnie nadaje się dla osób robiących dużo zdjęć. Aparat 16.0 Mpix robi bardzo wyraźne zdjęcia dzięki funkcji optycznej stabilizacji obrazu.