Michał11.06.2014
Pierwsze prawdziwe zdjęcia nowego iPhone’a 6?

W ostatnich dniach mamy prawdziwy wysyp przeróżnych plotek na temat nowego iPhone 6.

Dzisiaj w sieci pojawiły się kolejne fotki na których widzimy nowego, rzekomego iPhone 6. Zdjęcia wyglądają dość wiarygodnie, więc wcale bym się nie zdziwił gdyby tak właśnie wyglądał najnowszy iPhone 6.

iP6
iP62
iPS61

Tył telefonu jak widać na zdjęciach powyżej jest cały aluminiowy i jest bardzo podobny do tyłu iPada Air, czy iPada mini. Oprócz tego przycisk sleep został przeniesiony z góry na prawą stronę obudowy. Co Wy o tym myślicie?

Źródło: macfixit.com.au
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • andzia

  a gdzie przednia kamerka? przecież facetime musi być.

 • Ariel

  Wygląda to bardzo realnie.

  Zbyt dobry projekt jak na fake.

 • Bardzo przypomina mojego Samsunga Galaxy Note 3 i nie jest to krytyka.Wiadomo,że nie o piękno chodzi tylko o system iOS, który jest najlepszy. Te rozważania o wyglądzie iPhone’a są i zabawne i irytujące. Kiedy już pokażą właściwego iPhona proszę portal,żeby odnalazł w archiwum kto miał rację?
  A ja myślę,że będzie tak: iPhone 4.7 to powiększony iPhone 5S a iPhone 5.5 to pomniejszony IPad Mini.Zakład honorowy?

 • Ech

  Czy ja wiem , okrągłe przyciski głośności , przycisk blokady na górze i kanciasty kształt były niejako tym co od 2010 r wyróżniało iPhone’a spośród innych smartfonów . Były dla niego takimi elementami charakterystycznymi . Nie wiem czy to z przyzwyczajenia ale bardziej podoba mi się iP 5s niż to. Zobaczmy w październiku może na żywo wygląda lepiej .

 • Pszczolka

  Sleep na bocznej częscie telefonu… Eh, nie widzi mi się to.