Michał04.10.2017
Pierwsze testy baterii iPhone 8 / iPhone 8 Plus – wyniki są zaskakująco dobre!

Pomimo tego, że baterie w nowych iPhone’ach 8 mają minimalnie mniejszą pojemność, pierwsze testy wskazują na to, że są one o dużo lepsze od baterii znajdujących się w iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Poniżej umieszczam dwa wykresy na których widać, że bateria w iPhone 8 Plus jest najbardziej wydajną baterią ze wszystkich smartfonów dostępnych testowanych smartfonów. Jak widzicie iPhone 8 Plus osiągnął wynik ponad 10 godzin.

Jeśli chodzi o baterię w iPhone 8, to jest jej wynik jest o blisko godzinę lepszy od baterii w iPhone 7. Całkiem dobrze. Gorzej wygląda sprawa czasu ładowania nowych iPhone’ów.

Jak widzicie powyżej iPhone 8 Plus potrzebuje do pełnego naładowania  aż 178 min! Jest to najgorszy wynik z dostępnych w teście smartfonów. Oczywiście ze względu na opcję szybkiego ładowania można ten proces przyspieszyć, ale konieczne jest zakup specjalnej ładowarki.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Tomasz Majewski

  A mi po zainstalowaniu ios 11 raz ładuje a raz nie – iPhone 5s i iPad Air. Muszę wypiąć ładowarkę i jeszcze raz wpiąć. Żenada. Nie ma Jobsa, nie ma Appla, coraz gorzej to wygląda, skończyły sie fajne, innowacyjne pomysły a oprogramowanie jest coraz słabsze.

  • milk

   Dla tego moja korporacja pożegnała się z Apple i wyposażyli nas w 8-kę nie Apple, ale Samsunga z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.Bardzo latwa komunikacja z telefonem bez dodatkowych buzerów w pracy daje nam duży komfort. Główną przyczyną tez było częstsze update, które bardzo przeszkadza w pracy.Firma pracuje 7/24

 • abe

  Bateria w iphone 6s lepsza, niz w iphone 7? To jakis zart. A gdzie sie podzial iphone 7 plus? Bardzo wiarygodny test…