Michał28.09.2015
Pierwsze testy baterii iPhone 6s/6s Plus – wyniki są zaskakujące!

Pomimo tego, że baterie w nowych iPhone’ach 6s mają minimalnie mniejszą pojemność, pierwsze testy wskazują na to, że są one o dużo lepsze od baterii znajdujących się w iPhone 6 i 6 Plus.

Poniżej umieszczam dwa wykresy na których widać, że bateria w iPhone 6s Plus jest o 50% lepsza od baterii w iPhone 6 Plus, a bateria w iPhone 6 aż o 70% lepsza od baterii w iPhone 6.

iPhone 6s
bat

iPhone 6s Plus

bateria

Są to jednak dopiero pierwsze wyniki, więc my osobiście podchodzimy do nich z lekkim dystansem, ale po naszych redakcyjnych iPhone’ach 6s Plus widać, że faktycznie bateria jest o wiele lepsza od baterii znajdującej się w iPhone 6 Plus.

Testy naszych baterii umieścimy już wkrótce.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • Waldemar Sinicki

  Zgadza się. U mnie na 6S Plus po dwóch dniach względnie normalnego użytkowania zostało 50% baterii.

 • Mateusz Kowalczuk

  Zaskakujące. Phonearena raczej nigdy nie stosuje fałszywych pomiarów w celu pompowania sprzedaży danego modelu, więc albo się sprzedali, albo jakaś pomyłka, albo Apple wreszcie zrobił telefon na który również ja bym wydał duże pieniądze. Mówcie co chcecie, ale bateria jest bardzo ważna i nie wyobrażam sobie latania z powerbankami bez względu na to jak bardzo emejzingowy byłby kolejny Iphone

  • krzysiekb92

   Pobierasz GeekBench z App Store i bierzesz Battery Test i postępujesz według komunikatów w aplikacji i też sprawdzisz, czy rzeczywiście osiąga taki wynik, ot cała filozofia.

 • Coś kiepsko z matematyką.
  Jeżeli bateria w 6S Plus ma być o 50% lepsza od baterii w 6 Plus to nowy telefon musiałby trzymać 9h 48 min a nie 9h 11 min, ale lepsze jaja są w obliczeniach rzekomej lepszej o 70% baterii. :)
  Pomijam literówkę, napisaliście, że bateria w iP 6 jest lepsza od baterii w iP 6 (zabrakło S) to gdyby rzeczywiście była lepsza o 70% to nowy iPhone 6S musiałby wydłużyć czas do 9h i 7 min a na wykresie przecież widać, że nowy uzyskał wynik 8h 15 min.
  Prawidłowe dane na podstawie powyższych wykresów to o 54% wydajniejsza w 6S i o 40% w modelu 6S Plus.