Michał30.03.2015
Pierwsze zdjęcia iPhone 6c?

W sieci już od dłuższego czasu mówi się o tym, że gigant z Cupertino w tym roku wprowadzi do swojej oferty 4” iPhone 6c.

Dziś w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia na których możemy zobaczyć rzekomy tył nowego iPhone 6c? Jak widzicie na zdjęciach poniżej przyszły iPhone 6c wykonany będzie tak jak iPhone 5c z plastiku.

1

2

Oprócz tego widoczny powyżej rzekomy iPhone 6c ma posaidać nową lampę błyskową, a także więcej otworów umieszczonych na dole urządzenia. Oprócz widocznych zmian iPhone 6c o czym pisaliśmy kilkanaście dni temu ma być wyposażony w procesor A8, 1GB pamięci RAM i Apple Pay.

Czy zdjęcia są prawdziwe? Tego dowiemy się za kilka miesięcy.

Źródło: nowhereelse.fr
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
  • xazar

    „A8 i 1GB pamięci RAM” wszystko jasne ! W nowym opaku stare śmieci .Gdyby nie ten doskonały system jakiego po sobie zostawił Jobs,za niedługo w krótkim czasie porównując z postępowymi firmami gdzie mimo szajsowatego systemu jakim jest Android….na korzyść firm produkujących na system Android postęp technologiczny w tych firmach jest ogromny. A Apple siedzi jak świstak który już się dawno obudził….ociera oczy i zwija beta wersji, nie wydajać żadnego grosza na innowację i próbując nie wprowadzając nowe technologii, dostosować iOS do starych bebech…i końca nie widać….bety…i bety !!! Znawcy twierdzą,że jeśli Apple do końca roku nie wprowadzi zmian technologicznych,wielu programistów przestaną pisać oprogramowanie które za 6-7 miesięcy przestaną „chodzić” na iPhonach przy tak nie znaczącym RAMie…i nie tylko. Żenada..da..!!!