Michał22.12.2015
Pleciony kabel JCPAL Lightning

Szukacie dłuższego i wytrzymałego kabla do ładowania Waszego iUrządzenia? Jeśli tak to poznajcie 1,5m kabel Lightning firmy JCPAL.

Kabel, który chciałem Wam dzisiaj przedstawić to 1,5m kabel Lightnig firmy JCPAL.

JCPAL1

Na wstępie kilka słów o zgodności kabla z iUrządzeniami. Opisywany przeze mnie kabel firmy JCPAL posiada oczywiście certyfikat Apple, więc podczas ładowania iPhone’a, iPada, czy iPoda na ekranie Waszego iUrządzenia nie pojawią się żadne dziwne komunikaty mówiące o tym , że kabel nie jest oryginalny.

JCPAL2

Kabel jak widzicie na powyższym zdjęciu posiada małą końcówkę i dzięki temu będzie pasować do każdego etui.

JCPAL3

Przyjazne dla środowiska niklowane złącza oraz pozłacane końcówki zapewniają stabilną i szybką transmisję danych. Jak podaje producent wszystkie przewody wykonane są z miedzi o czystości 99.9% w celu zapewnienia najwyższej wydajności transmisji sygnału.

Dodatkowym plusem jest nylonowy oplot chroniący kabel. Dzięki temu zwiększa się także jego trwałość odporność na złamania i powoduje także małą plątliwość kabla.

JCPAL5

Kabel wyposażony jest także w specjalny rzep, który ułatwia utrzymanie kabla na odpowiedniej długości oraz zapewnia udogodnienie w transporcie. Kabel dostępny jest w trzech kolorach: srebrnym, różowym i złotym. Ja jak widzicie testowałem kabel w kolorze srebrnym.

Przez prawie dwa miesiące testów nie miałem z kablem żadnych problemów. Nic się nie przerwało, nic nie złamało i nic nie odpadło. Wykonywałem za pomocą tego kabla wiele synchronizacji, robiłem również kilka razy restore i wszystko odbywało się w sposób prawidłowy.

Podsumowanie

Jeśli szukacie wytrzymałego kabla, który nie jest tak łamliwy jak oryginalny kabel od Apple i jest przy tym niemal o pół metra dłuższy od tego oryginalnego, to z czystym sumieniem mogę Wam polecić kabel JCPAL.

Testowany przez nas kabel możecie kupić w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz