Wacław Niezgoda07.09.2015
Plotki na temat iPhone’a 7 – zaczynamy od grubości

Apple nie zaprezentowało jeszcze następcy iPhone’a 6- wersję 6s, a analityk z agencji KGI Securities, Ming Chi-Kuo już zaczyna podawać „informacje” na temat iPhone’a 7.

Powołując się na swoje zaufane źródła, przyszły iPhone dorówna w grubości obecnym iPodom, smartphone’y mają mieć od 6 do 6.5 milimentra, a iPod obecnie to 6.1 milimetra. Poza wymiarami, oczywiście zmianie ma ulec wygląd, ale to jest zaplanowane na parę najbliższych lat, ponieważ już od wersji 3G, Cupertino zmienia design swoich urządzeń co dwa lata.

iP7

Z powodu pogonią za jak najcieńszym urządzeniem, mało prawdopodobne jest, że zobaczymy ekran w innej technologii, niż stosowanej dotychczas czyli in-cell na rzecz G/G. Drugim skutkiem ubocznym będzie niestety bateria, jeśli pogoń za co raz cieńszym urządzeniem nie zobaczymy zapewne wielkiego skoku w czasie pracy na baterii.

Ale zostawmy jeszcze iPhone’a 7. Prezentację iPhone’a 6s będziecie mogli obejrzeć już we środę o godzinie 19:00. Obsługiwane będą oczywiście przeglądarki Safari na iOS oraz OSX i po raz pierwszy na Windowsie, wymagana jednak jest wersja 10 z przeglądarką Edge.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS