Krzysiek Borek15.07.2016
Pod koniec lipca Xiaomi zaprezentuje dwa (nowe) produkty

Xiaomi niedawno potwierdziło, że 27 lipca bieżącego roku odbędzie się konferencja prasowa, na której zostaną zaprezentowane ich nowe produkty.

Obecnie nie wiemy, czego spodziewać się po Chińczykach, ponieważ nie zdradzili oni żadnych szczegółowych informacji na ten temat.

Na szczęście dyrektor PRu zdradził, że pojawią się dwa nowe urządzenia, o których nie słyszeliśmy zbyt wiele. Jednym z nich będzie prawdopodobnie Redmi 4 lub Redmi Note 4, a kolejnym pierwszy w historii producenta laptop. O obydwu produktach od czasu do czasu pojawiają się przecieki, więc wiemy o nich co nieco.

Screen-Shot-2016-07-15-at-2.49.17-PM

Redmi 4 ma być pierwszym smartfonem w portfolio producenta z podwójnym aparatem i układem scalony Helio X20, a laptop pojawi się w trzech wariantach (rozmiarowych). Podczas konferencji powinien pojawić się 12,5 – calowy model, a także 13,3 – calowy.

xiaomi-notebook-1

Większy (15,6 – cala) zadebiutuje później, a każdy z nich wyglądem będzie przypominał MacBooka Pro.

Wewnątrz znajdzie się procesor Intela (ATOM), który zapewni niską cenę laptopa i długi czas pracy z dala od ładowarki, a jego konstrukcja będzie w całości wykonana z aluminium.

Źródło: gizmochina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek