Krzysiek Borek03.09.2014
Podstawowe kolory to nie wszystko, będzie złota Xperia Z3 Compact

Wczoraj pojawiły się zdjęcia prasowe Xperii Z3 Compact. Wiemy, że urządzenie zadebiutuje w paru wariantach kolorystycznych, ale to nie koniec informacji, związanych z nowym urządzeniem Japońskiego producenta.

Kolejnym wariantem kolorystycznym, będzie złoto. Tak urządzenie pojawi się złotym kolorze. Aby to potwierdzić pojawiły się zdjęcia prasowe, które pokazuję również Smartband Talk z zakrzywionym wyświetlaczem e-ink. Najnowszy model Sony nie różni się wyglądem do Z2, jednakże Z3 Compact jest nieco niższa od obecnego flagowca Sony.

1

Wraz ze złotym kolorem, pojawią się wcześniej pokazane warianty kolorystyczne. Z3 Compact ma posiadać 4 rdzeniowe SoC Snapdragon 801, 3GB RAM, 16GB pamięci na dane użytkownika i, jak dotąd najlepszy na rynku aparat Sony z 20.7MPx matrycą, znany właśnie z modelu Z2.

2

4

Już dziś odbędzie się konferencja Sony na, której ujrzymy nowe urządzenia Japońskiego producenta. Przypomnę tylko, że Sony zaprezentuje nowe urządzenia naręczne, smartfony i mniejszy wariant wodoodpornego tabletu.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
  • markus.mk81

    słabo przygotowany tekst,nie merytorycznie ale kiepskie tłumaczenie i literówki,
    to w końcu złota ma być z3 czy i też z3c,w opisie z3c jest błąd co do pamięci- nie 3gb a 2gb,pozdr