Krystian29.12.2013
Podwodna obudowa do iPhone

Tim Cook podczas premier nowych urządzeń nie raz chwali jak dużo zdjęć robionych jest za pomocą iPhone. Pokazują to też statystyki na portalu flickr gdzie jest to jeden z najczęstszych aparatów. Apple od początku kładło spory nacisk na ten element swojego smartfona, czemu nie można zaprzeczyć porównując zdjęcia z niby takiego samego aparatu w innym telefonie. Zdjęcia z iPhone są praktycznie zawsze wyraźnie lepsze, nawet, jak konkurentem jest konstrukcja z chorymi 41Mpx.

Aparat w iPhone ma jednak jeden bardzo poważny problem, nie będziemy nim mogli zrobić zdjęcia podwodnego, albo będzie to ostatnie zdjęcie jakie nim zrobimy. Z pomocą jak zwykle przychodzi nam portal Kickstarter i pomysłowy projektant. Jak sam mówi, wcześniej tworzył podwodne obudowy do aparatów profesjonalnych, aż sam postanowił zrobić taką dla iPhone. Jego obudowa jest oczywiście idealnie dopasowana do iPhone 5. Wykonana z dobrych materiałów, podwójnie zabezpieczona przed zalaniem.

1

Dodatkowo mamy do dyspozycji specjalną aplikację do zdjęć, którą będziemy mogli sterować za pomocą czterech wbudowanych przycisków.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na stronie kickstarter.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Stay Hungry. Stay Foolish. 
@narkoman_