Krzysiek Borek18.08.2015
Pojawi się iPhone 6s z 5″ wyświetlaczem Full HD?

Według jednego z pracowników Foxconn, Apple zamierza wydać trzy warianty iPhone‚a 6S. Obok modeli z przekątnymi 4,7-cala i 5,5-cala pojawi się 5-calowy. Diagram urządzenia został przedstawiony na rysunku, ponieważ pracownicy nie mogą wnosić ze sobą aparatów, ani wynosić sprzętu.

iPhone 6S ma posiadać 5 – calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 × 1920 pikseli, co przekłada się na zagęszczenie pikseli na poziomie 441/cal. Zdjęcia wykonamy 8 MPix aparatem głównym z dwutonową diodą doświetlającą. Według źródła wewnątrz fabryki jedynie iPhone 6S Plus ma posiadać 12MPix aparat główny.

5-a

Ciężko w to uwierzyć prawda? Jednakże wszystko wygląda w porządku, ponieważ inne źródło w marcu ubiegłego roku donosiło o wystającym obiektywie aparatu i fugach na obudowie iPhone‚a 6, pół roku przed jego prezentacją. Oczywiście, nie należy przyjmować tych informacji na poważnie, choć z drugiej strony warto wziąć pod uwagę taki rozwój sytuacji, w którym do wyboru mamy trzy rozmiary smartfona Apple.

Jeżeli pojawi się iPhone 6S z 5 – calowym wyświetlaczem to prawdopodobnie nadchodzący iPhone 6c powinien zostać wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 4,7 – cala i rozdzielczości 720 × 1280 pikseli, a 6S Plus również otrzyma panel Full HD. Wtedy 5 – calowy wariant zastąpi model z wyświetlaczem o przekątnej 4,7 – cala.

Wszystko okaże się na początku przyszłego miesiąca, podczas oficjalnej prezentacji najnowszych modeli iPhone’a. Jeżeli jeszcze nie zaznaczyliście daty w kalendarzu to macie teraz okazję, pamiętajcie to 9 września.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Icek

  Mogli by dać 5,1″

  • Argo

   A może 5,485 ? Co za inbecyle

   • Icek

    Jak chcesz to siedź sobie na tym gownianym 4 lub 3,5 ekraniku. 5,1″ to rozmiar idealny, uzywałem i iPhone 6, 6+ i sgs6. Inbecylu

 • Dorian

  Ta informcja to bzdury a ty jeszcze o tym piszesz .Człowieku mysl

  • krzysiekb92

   plotka jak wiele innych przed nią i po niej.