Michał12.04.2014
WiMP na Mac – pojawiła się nowa wersja apki

WiMP to muzyczny serwis streamingowy, który inspiruje Cię do odkrywania nowej muzyki oraz przypomina ulubione przeboje.

Dosłownie kilka chwil temu aplikacja WiMP na Mac została uaktualniona. Co nowego? Została poprawiona wydajność i stabilność odtwarzania, a także poprawione zostały inne drobne błędy. Poniżej udostępniam listę zmian w języku angielskim.

WiMP.onetech.pl

Thank you for helping us with testing the beta version of WiMP desktop. In this update we have tried to improve the playback performance and stability. We have implemented a strategy for pre-buffering which measure the bandwidth to adapt for different network conditions. Please upgrade and continue testing. Send us feedback if there is any problems.

Dla przypomnienia dodam, że WiMP kilka tygodni temu wprowadził do swojej oferty opcję WiMP HIFI, która pozwala słuchanie muzyki w bezstratnej jakości dźwięku. Więcej na ten temat możecie przeczytaj w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • AdamP

  Nadal brak wsparcia dla ekranów retina. :(

  • Ta aplikacja to jedno wielkie gunwo, tak samo na iOS. Działanie, wygląd, wszystko jest do bani. Jedyne co mają to HiFi.

   • AdamP

    Nie tylko. Mają fajne zarządzanie Ulubionymi artystami, albumami, piosenkami. Spotify wprowadza to dopiero teraz. Mają fajne playlisty no i przede wszystkim darmowy transfer w sieci Play. Ale ich aplikacje wyglądają jak z poprzedniej epoki. To fakt. P.S. Twoja aplikacja do sprawdzania pisowni to też jakieś gówno ;-)