Krzysiek Borek23.08.2014
Pojawiła się pierwsza reklama nowego iPhone’a 6

Według raportu z Sina News China Telecom wydało w dniu wczorajszym reklamę iPhone’a 6. Chiński operator ma zamiar sprzedawać urządzenia bez blokady simlock.

Z reklamy dowiadujemy się, że Apple zamierza wydać iPhone’a 6 ze wsparcie dla wszystkich częstotliwości, jakie występują w Chinach. Będą to podwójne 4G (TDD-LTE i FDD LTE), WCDMA, CDMA2000, GSM i CDMA1X. Dzięki temu zabiegowi użytkownicy China Telecom będą mieli dostęp do LTE, w rezultacie operator będzie bardziej konkurencyjny względem jego konkurencji.

rekl

Apple obecnie sprzedaje różne modele iPhone’a 5S i 5c, aby działały w różnych częstotliwościach. iPhone 6 będzie miał ulepszoną antenę i modem, dzięki czemu powinien wystarczyć jeden wariant do obsługi większości technologii.

Gigant z Cupertino zaprezentuje iPhone’a 6 prawdopodobnie już 9 września, bieżącego roku. Urządzenie będzie miało wiele poprawek względem obecnych modeli i pojawią się dwa warianty rozmiarowe.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Tomek

    Ziew….:/ już jadę do Chin…bo oni wiedza jak będzie wygladała reklama. Ze już nie wspomnę o tym, ze wszystkie plotki maja to samo zdjęcie, które jeszcze nawet Apple nie opublikował…