Krzysiek Borek06.07.2016
Pojawiły się nowe wizualizacje (CAD) iPhone`a 7

Zeszłej nocy w sieci pojawiły się nowe wizualizacje niemal ostatecznego wyglądu iPhone’a 7 wykonane w programie CAD.

Nadal widać na nich nową pozycję linii antenowych, brak standardowego portu słuchawkowego, głębsze miejsce na aparat (na mniejszym) i szersze, prawdopodobnie zarezerwowane dla dwóch aparatów (Plus/Pro).

Nie widać na nich niczego nowego, jeżeli są prawdziwe, mamy wreszcie ogląd na niemal ostateczny wygląd najnowszych modeli. Ponadto wyglądają bardziej szczegółowo od poprzednich, więc możemy się im lepiej przyjrzeć.

iphone-7-cap-01

Wizualizacje zdobył OnLeaks, a pierwotnie pojawiły się na Chińskim portalu qq.com. Wiadomo, że ukazują one wygląd nadchodzących produktów, skupiając się tylko i wyłącznie na obudowie. Jak zwykle ciężko potwierdzić wiarygodność wizualizacji, ale teoretycznie pokrywają się one z dotychczasowymi przeciekami.

iphone-7-cap-06-2

Na udostępnionych grafikach poglądowych widać, że sprzęt nie otrzyma standardowego portu słuchawkowego, a na jego miejscu znajdzie się kolejna maskownica. Wątpię, żeby był to dodatkowy głośnik, ponieważ jest tylko jedno wycięcie, które sugeruje umieszczenie tam mikrofonu.

iphone-7-cap-09-2

Wycięcie na przycisk początek z czytnikiem linii papilarnych nie wskazuje na to, aby Apple zastosowało przycisk z Force Touch, więc powinien pojawić się standardowy.

Kolejne grafiki prezentują wygląd wnętrza obudowy, a także miejsce na aparat z dwoma obiektywami dla iPhone’a 7 Plus/Pro. Ciekawostką może być brak miejsca na logo producenta w przypadku większego modelu, choć pewnie z czasem się ono pojawi. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek