Krzysiek Borek21.08.2014
Pojawiły się zdjęcia części przeznaczonych dla iPada Air 2

Od paru miesięcy uwaga wszystkich zwrócona jest w stronę iPhone’a 6. Apple to nie jedynie iPhone, produkują oni również iPada. W sieci pojawiły się zdjęcia części, w które zostanie wyposażona kolejna generacja ich tabletu.

Mowa o antenie GPS, mikrofonie o module WiFi. Zdjęcia zostały udostępnione przez francuską stronę iPhonote.com, dzięki nim możemy rzucić okiem na to, co znajdzie się wewnątrz najnowszego tabletu w portfolio giganta z Cupertino. iPad Air drugiej generacji powinien pojawić się na rynku we wrześniu lub październiku. Dodatkowo strona porównała te części, do tych z iPada Air pierwszej generacji.

Części przeznaczone dla nowego tabletu Apple jak widzicie poniżej nie różnią się zbytnio od tych, które są obecnie. W wyniku czego obydwa tablety nie powinny różnić się wyglądem, wraz z prezentacją iPada Air drugiej generacji Apple pokaże kolejną wersję iPada mini z wyświetlaczem Retina. Obecnie nie mamy informacji kiedy Apple zamierza zaprezentować obydwa tablety, ale może mieć to miejsce podczas prezentacji pierwszego w historii Apple urządzenia naręcznego w październiku.

1

2

iPad Air drugiej generacji będzie cieńszy od obecnego, będzie posiadał zintegrowany z obudową wyświetlacz, na którym znajdziemy powłokę antyrefleksyjną. Kolejnymi nowościami mają być procesor A8, Touch ID i 2GB pamięci operacyjnej RAM.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek