Krzysiek Borek17.08.2014
Pojawiły się zdjęcia iPhone’a 6 wyniesionego z fabryki Foxconn

TMZ udostępniło zdjęcia iPhone’a 6, którego pewnej osobie udało się wynieść z fabryki Foxconn.

Użytkownik urządzenia powiedział, że jeden z jego znajomych wyniósł nadchodzącego smartfona Apple z fabryki. Okazuje się, że był to były pracownik fabryki, w której składane są urządzenia giganta z Cupertino.

Tym razem to żadna Chińska podróbka, a prawdziwy iPhone 6, jeżeli chodzi o oprogramowanie jest to iOS w wersji SOP. Według informacji od użytkownika urządzenia, jest ono lżejsze i z przodu posiada nowy czujnik o którym pisaliśmy już tutaj.

192826
192823

192833

192836

192838

Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzić wiarygodności tej informacji, zdjęcia wyglądają, jak te z obecnych przecieków. Jednakże nie dowiemy się do tego do momentu prezentacji iPhone’a 6, która nastąpi 9 września, bieżącego roku.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • rafsko1

  To nie jest to co zobaczymy 9 września.

 • Piotr

  Dokładnie. To nie jest to co zobaczymy. Ten telefon jest porostu brzydki. I ta ikona safari. To nie iOS 8

 • Wojtek

  Zgadzam sie z kolega Piotrem!!! Telefon na systemie ios7!!! Nie na ios8 który pojawi sie wraz z iphone6!!

 • Mam nadzieję, że to jednak nieprawda, wygląda fatalnie. Srebrne dodatki zrozumiem ale nie w całości srebrny i białe „ramki” wygląda tandetnie.
  Może czarna wersja będzie ładniejsza…

 • Raincon79

  a dla mnie nie ma znaczenia jaki będzie jego wygląd,mam 5s i dla mnie jest wystarczający (oczywiście po jb) bardziej interesuje iWatch i to mnie kręci ;)

 • Der

  Chyba kolejna chińska podróbka. Dziwna, pogrubiona ikona kalendarza, inna safari oraz o ile dobrze widzę pod ikoną poczty jest napis Email, a nie Mail. Poza tym ten dziwny komunikat na którym widnieje przycisk home w starej wersji, którego nie ma już w nowych iPhone’ach i prawdopodobnie nie bedzie w nowych iPadach.

 • Przecież na pierwszy rzut oka widać, ze to android z jakąś nakładką i to wredną iOS 7. Typowa chińska podróba.