Krzysiek Borek27.08.2015
Pojemności baterii obydwu wariantów iPhone’a 6S potwierdzone

Nie zostało wiele czasu do prezentacji iPhone‚a 6S i jego większego wariantu Plus. Codziennie pojawiają się nowe spekulacje na ich temat, tym razem pada na pojemność baterii w obydwu słuchawkach z Cupertino.

Wraz z informacjami na temat pojemności baterii każdego modelu z osobna pojawiło się zdjęcie opakowania modelu 6S Plus, jego jakość pozwala twierdzić, że ktoś zrobił zdjęcie słoikiem.

55de855bf0844

Pudełko nadal jest białe, więc w tej kwestii raczej wiele się nie zmieni. Na froncie można zauważyć 6S Plus w złotym wariancie kolorystycznym, złoto logo Apple na tyle, a na boku „iPhone 6S Plus”. S w tym przypadku widnieje w małym kwadracie, który jest obecny od czasu wydania pierwszego iPhone‚a z serii S.

Jeżeli chodzi o pojemności baterii każdego z modeli, zostały one uszczuplone względem obecnie sprzedawanego iPhone‚a 6 i 6 Plus. iPhone 6S będzie posiadał baterię o pojemności 1710mAh, a model 6S Plus 2750mAh. Mniejsza pojemność baterii w obydwóch urządzeniach pozwala twierdzić, że Apple poczyniło magiczne kroki pozwalające na przedłużenie żywotności baterii i pracy na jednym ładowaniu.

Na ten moment ciężko potwierdzić wiarygodność zdjęcia, przedstawiającego opakowanie iPhone 6S Plus. Wygląda na to, że materiał, z którego jest wykonane, jest cieńszy od obecnie wykorzystywanego. Nie wspominając o pojawieniu się tajemniczej tapety, której obecnie nie ma we wstępnej wersji iOS 9.

Prezentacja iPhone 6S i 6S Plus odbędzie się 9 września bieżącego roku w San Francisco. Obok nich pojawi się również najnowsza generacja Apple TV z dostępem do App Store i dotykowym pilotem.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek