Krzysiek Borek17.07.2014
Pokazano urządzenie, które uzyskało oszałamiający wynik w AnTuTu

Niedawno informowaliśmy Was o urządzeniu, które uzyskało najwyższy obecnie wynik w programie AnTuTu. Oczywiście było to urządzenie z procesorem Mediatek, tym razem producent SoC postanowił pokazać to urządzenie.

Urządzenie pracuje na 8 rdzeniowym procesorze MT6595, który posiada architekturę big.LITTLE, w wyniku czego, na raz pracują tylko 4 rdzenie, a nie wszystkie. Przykładem może być to, że podczas uruchamiania gier, pracują 4 rdzenie Cortex A-17, a podczas mniej złożonych operacji, pracują 4 rdzenie Cortex A-7.

Referencyjny smartfon posiada interesującą specyfikację techniczną. Mamy tutaj wspomniany procesor MT6595, a także GPU PowerVR serii 6. Dodatkowo smartfon posiada LTE Cat.9, Bluetooth LE, 5″ wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560. Urządzenie posiada także 2 porty kart SIM, port na karty microSD i główny aparat o rozdzielczości 20.7MPix wraz z optyką od Sony.

Kolejną ciekawostką jest to, że filmy w Super Slow Motion nagrywane zazwyczaj w rozdzielczości 480p, są tutaj nagrywane w 1080p (FullHD).

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek