Krzysiek Borek07.03.2016
popSLATE 2 – etui z wyświetlaczem e-ink i dodatkową baterią

W maju ubiegłego roku popSLATE wydało etui dla iPhone’a 6, a na jego tyle umieszczono wyświetlacz e — ink, a dzięki temu sprzęt z Cupertino zyskał kolejny ekran.

Ciekawe rozwiązanie, przynajmniej do przeglądania zdjęć z rolki aparatu lub po ich wykonaniu, jednak rok temu funkcjonalność etui była jej piętą achillesową. W tym roku producent zmieni sytuację wraz z wydaniem popSLATE 2, które ma większy wyświetlacz, wspiera wyświetlanie powiadomień. Dodatkowo postanowiono włożyć do niej baterię, która bez problemu naładuje iPhone’a.

popSLATE-2

Ekran ma przekątną 4,7 – cala w porównaniu do 4 – calowego z poprzedniego modelu, poza tym iPhone’a z etui połączymy za pośrednictwem portu Lightning, a nie Bluetooth. Według producenta po założeniu otrzymamy 9 godzin nieprzerwanego dzwonienia lub 5 godzin surfowania po internecie.

Wyświetlacz e — ink wyświetli powiadomienia, nawet zdarzenia z kalendarza i wiele innych, dodatkowo to rozwiązanie powinno pomóc w dłuższym użytkowaniu słuchawki z Cueprtino, ponieważ nie trzeba mieć włączonego głównego ekranu.

Obecnie popSLATE 2 jest dostępne w przedsprzedaży za pośrednictwem portalu Indiegogo, a cena wynosi 69$ (275 zł). Niestety, cena po wprowadzeniu etui na rynek wzrośnie do 129$ (510 zł) za model kompatybilny z iPhone’em 6s i 149$ (590 zł) dla iPhone’a 6s Plus.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • ~a

  Wie ktoś gdzie można zamówić to etui?

 • Sibul

  Fajny dodatek nie ma w specyfikacji jaka bateria tylko 9h dodatkowych rozmów (prawdopodobnie 2000 mAh).
  Mój ulubiony case, który może przebić to modularne etui :) :
  – czujnikami temp. barometrem itp.
  – kartami sd
  -power bankami itp.