Krzysiek Borek22.08.2014
Porównanie iPhone’a 6 z Androidową konkurencją

Nawet Ci, którzy nie interesują się rynkiem urządzeń mobilnych pewnie są zainteresowani kolejnym smartfonem giganta z Cupertino.

W sieci pojawiło się porównanie iPhone’a 6 z obecnymi urządzeniami konkurencji. Oczywiście porównanie dotyczy wariantu z 4,7″ przekątną wyświetlacza i jego projekcie przygotowanym przez grafików Tomasa Mayano i Nicolasa Aichino. Do porównania posłużyły także wymiary urządzenia, które pojawiły się w sieci, czyli 138x67x7mm.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się iPhone 6 na tle konkurencji.

1

2

Co o tym sądzicie?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Beznadziejna ilość ramki w stosunku do ekranu :-/

 • kwawer

  beznadziejny to jest artykuł, iphone 6 to spekulacja a androidy pozostałe telefony to dostępne urządzenia. Nawet jak ktoś porównał spekulacje z rzeczą faktyczną, to idzcie po rozum do głowy i zastanówcie czy zamieszczanie takich rzeczy ma sens. A zapewne się okażde że iP6 będzie wyglądał inaczej i co wtedy ?

  Lepiej zróbcie swój własny autorski artykuł o tym jak używać telefonu, żeby zużywał tyle baterii ile w danym momencie potrzebuje a nie ciągnął cały czas ogromne ilości energii taki artykuł po pierwsze jest do napisania a po drugie o wiele bardziej by się przydał.

  Jeszcze raz powtórze więcej konkretów niż spekulacji.

 • Jarek

  Iphone 6 jeśli będzie wyglądać tak jak na renderach to będzie moim zdaniem brzydki… poza tym ten rozmiar? dla mnie iphone 5s ma idealny rozmiar (mam małe dłonie i duże telefony ciężko mi obsługiwać 1 ręką w dodatku duże telefony jak galaxy s4 wypadają mi z kieszeni przy siedzeniu) a tu mniejszy wariant ma mieć aż 4,7″ ? i to jeszcze z tak ogromną ramką? dla mnie nie ma sensu zmieniać ip5s na ip6 jak narazie…