Michał09.11.2014
Poważny problem w iOS 8.1.1

iOS 8.1.1 w wersji beta, Apple udostępniło deweloperom niespełna tydzień temu. Aktualizacja miała poprawić wydajność i szybkość działania na starszych iUrządzeniach – iPhone 4s i iPad 2.

Nie do końca im się to udało, ale nie o tym chciałem pisać. Wiele osób z iOS 8.1.1 beta 1 skarży się, i narzeka na przeglądarkę Safari, króra nie działa prawidłowo. Problem polega na tym, że wiele stron, które bez problemu wczytywało się na iOS 8.1 teraz w ogóle się nie wczytuje. Rozwiązaniem jest ponowne odświeżenie strony.

Nie wiemy, czy Apple zmieniło coś w ustawieniach Safari na iOS 8.1.1, czy po prostu jest to związane z tym, że jest to wersja beta? Jak to wygląda u Was?

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Dawid Kozłowski

  Ten problem jest naprawiany również po przez wyłączenie Safari z Multi taskingu , a wydawało mi się ,że to tylko na „old devices” ten problem , nie jest on taki straszny nie przesadzajmy

 • Krisu

  Problem z safari to nic. Korzystanie ze słuchawki albo zestawu podłączonego do gniazda jack to dopiero masakra:/

 • Krzysiek

  Sam system wydaje mi się, że chodzi szybciej na Iphone 5. Bug, który się ukazuje bo zabawia ze zmianą przeźroczystości występuje. Co do Safari nie mam takich problemów. Z przeglądarką miałem tylko problem w 2 wersji Pangu

 • eiku@o2.pl

  a kiedy oficjalnie do sciagniecia? :(