Krzysiek Borek29.08.2014
Powrót HERE Maps, ale tylko dla Samsunga

Za pewne pamiętacie HERE Maps od Nokii? Mapy są już dostępne na systemie operacyjnym Android i (nie)stety Samsung dostał je na wyłączność, wszystko zaczęło się od wczorajszej prezentacji Samsunga Gear S.

Zaletą HERE Maps jest to, że map możemy używać bez połączenia z internetem, dzięki GPS. Dodatkowo wszystkie funkcje dostępne są offline, najgorszym posunięciem twórców jest wyposażenie w nie jedynie urządzeń Samsunga.

Aplikacja pozwoli nam na pobranie wybranych przez Nas map, tak abyśmy mogli używać ich bez potrzeby łączenia się z internetem (obecnie dostępnych jest 200 map), więcej niż 100 pozwala na nawigację krok, po kroku, a 40 pokaże Nam dane o natężeniu ruchu (prawdpodobnie za pośrednictwem połączenia z internetem).

here

Twórcy chcą dodać więcej funkcji w nadchodzących miesiącach, szkoda tylko że nie powiedzieli kiedy ich mapy będą dostępne dla większości urządzeń z Androidem. Aplikacja będzie dostępna do pobrania za darmo od października jedynie dla użytkowników urządzeń z serii Galaxy i Samsunga Gear S.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek