Krzysiek Borek04.07.2015
Poznaliśmy datę premiery i sprzedaży iPhone 6S?

Ostatnio jesteśmy zasypywani doniesieniami, związanymi z iPhone’em 6S. Nadal nie wiadomo, kiedy odbędzie się konferencja prasowa, na której zostanie zaprezentowany.

M.I.C Gadget twierdzi, że sprzedaż ruszy 18 września, bieżącego roku, a tydzień wcześniej zostaną zaprezentowane obydwa warianty słuchawki Apple. Data zgadza się z poprzednimi prezentacjami iPhone‚a, ale nie mam pewności co do prezentacji 11 września.

iPhone6s

Rozpoczęcie sprzedaży 18 września jest bardziej prawdopodobne, ponieważ w piątek, 19 września ruszyła sprzedaży obecnych wariantów iPhone 6. Ich prezentacja odbyła się 9 września, a na niej zaprezentowano także Apple Watch. Idąc tym tropem, prezentacja powinna się odbyć 8 września, a nie 9.

Na ten moment informacje należy przyjąć z przymrużeniem oka, pomimo potwierdzenia ze strony Foxconn. Biorąc pod uwagę prawdopodobne wydanie różowego modelu 6S, wszystko jest możliwe.

Szybsze LTE, Force Touch, zdecydowanie lepszy aparat główny i pomniejsze zmiany w budowie są dowodem na ewolucję obecnych modeli.

Czekacie na kolejne smartfony Apple, co o nich sądzicie?

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek