Michał22.08.2016
Poznaliśmy datę premiery iOS 10.0.1?

Jeśli nazywasz się Barbra Streisand to wsparcie techniczne Apple jest dla Ciebie o wiele łatwiejsze. Dlaczego? Bo jeśli masz problem to możesz zadzwonić bezpośrednio do Tim Cook.

Tak było w przypadku słynnej amerykańskiej piosenkarki i aktorki Barbra Streisand, która postanowiła zadzwonić do szefa Apple, aby poinformować go, że Siri źle wymawia  jej nazwisko i przy okazji poprosić go, aby rozwiązał ten problem.

barba

Szef Apple, obiecał piosenkarce, że problem zostanie rozwiązany 30 września. Co to oznacza?

„She pronounces my name wrong. Streisand with a soft ‚s’ like sand on the beach, I’ve been saying this for my whole career. And so what did I do? I called the head of Apple, Tim Cook, and he delightfully agreed to have Siri change the pronunciation of my name finally, with the next update on September 30th. So let’s see if that happens, because I will be thrilled.”

Oznacza to, że naprawdopodobniej w tym dniu zostanie wydana wersja iOS 10.0.1. Dlaczego?

Finalna wersja iOS 10 musi zostać udostępniona jeszcze przed premierą iPhone 7, czyli przez 23 września bowiem tego dnia naprawdopodobniej iPhone 7 trafi na półki sklepowe. Zatem zostaje tylko wersja iOS 10.0.1.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • 3denary

  Oby tak było. Może niech nasz prezydent zadzwoni do Tima i powie że chce poznać Polską Siri. Tim na bank wysłucha info i od razu updejt do 10.0.2 :D

  • DeGrasse

   prezydent zadzwoni jak mu prezes każe. Także lepiej tam kierować prośby. Na Nowogrodzką, nie na Krakowskie Przedmieście.

  • Nie doczekasz się. Prezydent sterowany jest kotem Kaczyńskiego. A Kaczyński nie wie co to smartfon. Nie wie co to Siri. Niewiele wie…

 • Tolu

  Nie koniecznie, poznaliśmy datę aktualizacji serwerów Siri,a nie aktualizacje iOS!

  • Jeicam

   Dokładnie, dane Siri pobierają się w tle niezależnie od aktualizacji iOS.

 • Sebastian

  Może pokaże się w końcu po polsku tego 30 września ;)