Krzysiek Borek12.02.2016
Poznaliśmy datę premiery nowego iPhone`a 5se i iPada Air 3!?

Podobno we wtorek 15 marca bieżącego roku Apple na spotkaniu prasowym zaprezentuje mniejszego iPhone’a i kolejną generację średniej wielkości tabletu (iPad Air). Poza tym nowe doniesienia mówią, że obydwa urządzenia będą szybko dostępne w sprzedaży.

Według 9to5mac nowe produkty trafią na półki sklepowe 3 dni po ich oficjalnym debiucie, ale plany mogą jeszcze ulec zmianom. Apple zazwyczaj szybko dostarcza sprzęt do sklepów po ich pokazach, choć wyjątkiem od tej reguły bez wątpienia jest inteligentny zegarek. Biorąc pod uwagę czas, wszystko odbyłoby się szybko, nawet za szybko, jak na producenta z Cupertino.

iPhone 5se ma zastąpić w ofercie model 5S, choć w porównaniu do 2 letniego sprzętu możemy się spodziewać wsparcia dla Apple Pay, lepszego aparatu i wyglądu wzorowanego na iPhonie 6. iPad Air trzeciej generacji ma być mniejszym Pro wliczając w to kompatybilność z Apple Pencil i zastosowanie nowego portu dla akcesoriów.

Jeszcze nie potwierdzono informacji o prezentacji nowości,ale zbliżające się wielkimi krokami targi Mobile World Congress w Barcelonie pozwalają myśleć, że Tim Cook i spółka pokaże światu nowości parę tygodni później.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • mp

    Uwielbiam redaktorów, którzy w tytułach swoich postów zadają pytanie, czy poznali datę premiery nowego iPhone. Rozumiem, że redaktor oczekuje odpowiedzi od czytelnika.